Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Buda benim aslan parçam... ( Alman kurdu K9 )

Maşallah güzelmişde Serbay bu hep sanki birilerini yicekmiş gibi duruyor nasıl eğittin sen bunu :D

vay be kulaklarına hayran oldum abı masalah :D bızde ıkı tane ısyerındemıskınlıkten öluolar :D

MaşaAllah serbay abi çok asil duruyo kerata :)

güzel köpek maşallahı var cins olarakta tam ırkı :) bende yeni yavrucuğumun fotolarını ekleyim :) :)

maşallah çok guzel dost bu.benımde vardı eskıden çok guzel çok akıllı ve sadık hayvanlar insandan hiç farkı yok...

seni durmadan kapan arkadaşıda görmüş olduk :)

Serbay mümkünse bu güzel köpeği benden uzak tut:D

xx

Maşallah güzelmişde Serbay bu hep sanki birilerini yicekmiş gibi duruyor nasıl eğittin sen bunu :D

maaşallah.. :) :eek:key:

vay be kulaklarına hayran oldum abı masalah :D bızde ıkı tane ısyerındemıskınlıkten öluolar :D
,

teşekkürler... :) zaten bu cins köpeklerin kulakları böyle olur ama benim köpeğin biraz daha uzun sanki .. :) Erdal pasteur da eğitim aldı :) Engin tamam uzak tutarım :D Serhat kankanı getiricem bi gün yanına :D

bu ne len bildigin sokak köpeği :D allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin kardesim.. ;)

babası ben anası sen ALlah ikimize bağışlasın :D

Geri
Üst Alt