Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu'da benim araç....

Maşallah

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hayırlı olsun Maşallah kazasız belasız olsun da varsın tavanı folyosuz olsun :) ama folyo iyiymiş tekrar yaptırın bence :)

LT18i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araçı aldığım arkadaşımın bilgisizliği yüzünden söküldü. Vizede sorun çıkarıyorlar diye duyuyor ve folyoyu söktürüp vizeye götürüyor 2 hafta sonra işe aracı ben satın alıyorum olay bu :)
Arkadaşım Vize dediğin Kırklareli/Vize bizim memleket sanırım aslında sorun etmiyorlar ben 2 yıl kullandım film/folyo için ama sağlık olsun yine yaptır bence.

Vize derken Muayene anlamında kardeşim. Kırklarelinde ikamet ediyorum Memleket KONYA :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

maşallah çok diri duruyor araç kazasız belasız kullanın. Aracı biraz daha parlatın ama biraz mat gibi

Kardeşim Mayıs ayında pasta cilası yapıldı araçın. Dikkat edilmesi gereken bir husus da araç Gümüş Gri degil Ay Grisi'dir :D

MaaşallahKazasız belasız iyi günlerinde kullan

Geri
Üst Alt