Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Buda bemim KARA BELA ...

attachment.php

jant burda çok iyi çıkmış..
maşallah yusuf abi..

saol volkan kardeşim
teşekkür ederim yardımların için

Benım bu arabya en cok yakıstrdıgım jantlardan bırı harıka olmus :)

maaşallah kazasız belasız abi.. :)

teşekkür ederim arkadaşlar
Allah kimseye kaza bela vermesin...

masallah guzel olmus hatta bugune kadar beyaz dısında baska b renk leon olmadıgını dusunmeye baslamısken sıyah uzerınde gorunce su jantları sevındım :)

masallah guzel olmus hatta bugune kadar beyaz dısında baska b renk leon olmadıgını dusunmeye baslamısken sıyah uzerınde gorunce su jantları sevındım :)

sihah renk için laz inadıyla 2 ay bekleyen biriyim :eek:
aracı alırken hiç düşünmemiştim ama şimdi siyah renk bariz bir farklılık haline geldi valla
ilerde birgün bana güzel bikaç foto bağışlarsan sevinirim...

Maaşallah kazasız belasız kullan, Pedallarda on numara olmuş. :)

sihah renk için laz inadıyla 2 ay bekleyen biriyim :eek:
aracı alırken hiç düşünmemiştim ama şimdi siyah renk bariz bir farklılık haline geldi valla
ilerde birgün bana güzel bikaç foto bağışlarsan sevinirim...
valla ıyi yapmıssın leon sahıplerı alınmaca gucenmece yapmasın ama beyazdan baska renk yokmus gıbı tekel halıne gelen beyaz leon gormek artık fabrıkanın stocklarına topluca bakmak gıbı gelıyor bana :)

Maaşallah kazasız belasız kullan, Pedallarda on numara olmuş. :)

teşekkür ederim Allah kimseye kaza bela vemesin
pedallar biraz uğraştırdı ama olsun
uğraşınca hem daha zekli hemde öğretici oluyo :eek:key:
yardımın ve ilgi alakan icin de ayrıca teşekür ederim...

Geri
Üst Alt