Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu yoldan cıkarmı?

şöyle bi kırmanın nasıl bi kırma olduğuna bağlı, benim aklıma gelen kırmaysa 200km süratle giden neyi kırarsan kır uçarsın

Ayberk'in demek istediği şu. GT3, turbodan çok daha güçsüz bir araba olduğu için GT3'ün turboyu bir pist ortamında geçmesinin tek bir şansı var yol tutuşu.

:D .. dediğini analayamadım ayberk tabi 200le giderken kırdıgın anda herhalde bi jet deymiş gibi bi g yiceksin ama ölüm fln ne alaka:D. yani diyosun g öldürmüyo. oysa sorun yok.
200'le giderken, direksiyonu kırınca savrulmayan bir araç, duvara vurmuş hissi yaratır aracın içinde. 200km/h ile duvara vurunca maruz kaldığın fiziksel kuvvet organlarının göğüs kafesine yapışmasını sağlar. Hani araç o virajı o kadar aldı diyelim. Sürücüsü bunu göremez..

200'le giderken, direksiyonu kırınca savrulmayan bir araç, duvara vurmuş hissi yaratır aracın içinde. 200km/h ile duvara vurunca maruz kaldığın fiziksel kuvvet organlarının göğüs kafesine yapışmasını sağlar. Hani araç o virajı o kadar aldı diyelim. Sürücüsü bunu göremez..

e kemer fln bağladın diyelim. hem bu tür araçlarda sportif şase,süspansiyon sistemi fln dediğin kadar citti bi olay olmaz herhalde ya.

e kemer fln bağladın diyelim. hem bu tür araçlarda sportif şase,süspansiyon sistemi fln dediğin kadar citti bi olay olmaz herhalde ya.
Ben anlatamıyorum galiba :D Mesele kemer takma meselesi değil. 200km/h hızla savrulmayan bir araçla 90 derecelik bi viraj aldığını düşün. Eylemsizlik, senin düz gitmeni isteyecek, ama araba senin yönünü tamamen değiştirecek.200km/h hızla yola devam etmek isteyen vücudun, edemeyip emniyet kemeri vs. gibi şeylere takıldığı anda ne olur?

araba yoldan cıkarmı bılmıyorum ama o araba bende olsa benı yoldan çıkartır :D

Geri
Üst Alt