Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu yaylar Nasıl ??

kesınlıle bıdaha soluyorum yaylarda hıc bı kesılme yokk.aracta gayet normal duruyo.

anladım. bende 4 cm yay var ön tekerler nerdeyse çamurluğun içinde arka tekerle çamurluk arasına el giriyo ama. sanırım 1.9 motorun ağırlığından kaynaklanıyor

anladım. bende 4 cm yay var ön tekerler nerdeyse çamurluğun içinde arka tekerle çamurluk arasına el giriyo ama. sanırım 1.9 motorun ağırlığından kaynaklanıyor

abı zaten cupra yayları farklıolay emrenınkıler senınkılerle bıle farklı mesela onun araklar daha dusuk senınkınden

Emre'ninki H&R 4'lük, Mehmet Abi'de ki 5'lik Eibach benim bildiğim.

bence bunlar kesilmis orjinal yay a cok benziyor ince fabrika yaylarina benziyor cunki sport yaylar cok daha kalin kalir bunun yaninda pek icime sinmedi parasiz hediye weriyosa al :) ama para werme

bide resimdeki arac benzinli mehmet abicm yanı dızel bır arabanın önü motor agrlıgından daha cok ıner smdı alayımmı bunları napsam :D

Geri
Üst Alt