Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Yay Alınır mı?

herkez hemfıkır zaten 100 lıra fazla verırım kafam rahat olur ...

Enescim canım kardeşim :) Bunlar golf 5 in yayları asıl olarak aracına takmayı tavsiye etmem neden diceksin ses yapıcakta ondan :) ayrıca bunun sıfırını 250tl ye alırız o yüzden gerek yok ben seni bir yere yönlendiricem bilgi al ona göre hareket et acele etme :)

Tüm doğru bilgileri burda yazmıs ztn Ceyhun..Lastik sesinide daha cok alıyo araç içeri,ayrıca cukurlarda bi lambur lumbur oluyosunki noldugunu bile anlamıyosun sanki bi vida gtti gibi geliyodu bazen.Fiyat olarak yine Ceyhun'a katılıyorum 250tl ye bende aynısını hemen getirtirim..

golf 5 yayları ve leon ayları aynı diye biliyorum benim aracımdada golf 5 ten çıkma H&R marka 3,5 lik yay var ve hiç bir sorun yaşamadım

benim en çok korktuğum şey zaten yay taktıktan sonra konforum ne derece değişeceği eğer ki dediğiniz gibi lambur lumbur yürüyecekse o araba ben bu işe hiç bulaşmayayım :(

Ne olursa olsun yay takınca araba sertleşiyor bende 3.5 eibach var orjinale göre esneme daha az ama benim çok hoşuma gidiyor bu sertlik takırtı tukurtu hiç olmadı şuana kadar ayrıca verdiği yol tutuş hissiyatı bütün eksilerini alıp götürüyor. Bu arada benimkilerde golf 5 yayları ki zaten sırf leon a göre üretilen yay yok biliyorum bizim aracın platformu golf 5 le aynı zaten 6 ile değil.

Geri
Üst Alt