Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Yay Alınır mı?

Enescim canım kardeşim :) Bunlar golf 5 in yayları asıl olarak aracına takmayı tavsiye etmem neden diceksin ses yapıcakta ondan :) ayrıca bunun sıfırını 250tl ye alırız o yüzden gerek yok ben seni bir yere yönlendiricem bilgi al ona göre hareket et acele etme :)

Yine yardımıma koştun kardeşim sağolasın :) ilan da 1P leona uyar diye yazmış bende heveslendim alacaktım neredeyse. sesten kastın ne Ceyhun vuruntu mu yoksa yol sesi falan mı :confused:

aracına uygununu 300 e alırsın temız sekılde kafanda soruda kalmaz bence

Yine yardımıma koştun kardeşim sağolasın :) ilan da 1P leona uyar diye yazmış bende heveslendim alacaktım neredeyse. sesten kastın ne Ceyhun vuruntu mu yoksa yol sesi falan mı :confused:

estağfurullah kardeşim araban yeni o yüzden göz göre göre o yayı aldırmam kusura bakma :) takırtı yapıyor malesefki çukurlarda canını fazlasıyla sıkabilir.Ben sana özel msj attım çok içten kafanı rahatlatıcak bir yere yönlendiriyorum seni yakın bir abimdir kendisi hertürlü yardımcı olucaktır sana :)

walla enes ben 2011 leon kullanıyorum bende de eıbach var arkadasım golf 5 ten cıkardı da verdi zaten arabayı alalı 9 ay oldu ben yayla beraber 8 aydır kullanıyorum suana hiç sıkıntım olmadı ama bilemiyorum bende olmadı sende olur mu bu arada dikkat et yayları nasl kullandı ne kadar kullandı ama rahat edicem dersen ceyhunun dediği gbi sıfır al :)

estağfurullah kardeşim araban yeni o yüzden göz göre göre o yayı aldırmam kusura bakma :) takırtı yapıyor malesefki çukurlarda canını fazlasıyla sıkabilir.Ben sana özel msj attım çok içten kafanı rahatlatıcak bir yere yönlendiriyorum seni yakın bir abimdir kendisi hertürlü yardımcı olucaktır sana :)

Eyvallah Ceyhun sağolasın gidip bir görüşeyim konuşayım bakayım :)

walla enes ben 2011 leon kullanıyorum bende de eıbach var arkadasım golf 5 ten cıkardı da verdi zaten arabayı alalı 9 ay oldu ben yayla beraber 8 aydır kullanıyorum suana hiç sıkıntım olmadı ama bilemiyorum bende olmadı sende olur mu bu arada dikkat et yayları nasl kullandı ne kadar kullandı ama rahat edicem dersen ceyhunun dediği gbi sıfır al :)

aynen öyle yapacam onur yarın ceyhun'un bahsettiği yere gidip danışacam.

teşekkür ederim arkadaşlar yardımlarınız için

Tamamen benim kişisel tercihimdir ama ikinci el yürür aksam malzemelerini sevmiyorum, biraz daha biriktirip sıfırını almak en güzeli olur..

Tamamen benim kişisel tercihimdir ama ikinci el yürür aksam malzemelerini sevmiyorum, biraz daha biriktirip sıfırını almak en güzeli olur..

Kesinlikle katılıyorum sıfır olsun kafan rahat olsun ama merak etme ben Enesin kanına girdim sıfır alıcaz ona :)

Geri
Üst Alt