Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bu yakita imkansizzz...

Konu, 'Memnunum' kısmında egeyıldızı tarafından paylaşıldı.

1. egeyıldızı

egeyıldızı SCW Üyesi

80
    28
    18
    hepinize merhaba arkadaşlar geçmiş bayramınızı kutlarım. 3. bayram günü istanbuldan denizliye gittim ibiza ile ilk uzun yol deneyimim, aracımın lpg si 6 ay önce takılmış aldığım kişi aracımın ş dışı lpg de 22 krş yaktığını söylemişti (tabiki yola göre yüke göre hıza göre değişir) denemek amaçlı ist dan çıktım 110/kmh ortalama hız ile 301 km yaptım ve kütahya yakınlarında bir po da durup lpg yi tekrar fulledim sonuç inanılmazdı 44 tl 301 km de denizliye gittim geldim gidiş 99 tl yaktım dönüş 86 tl yaktım lpg aracımın lpgsinden çok memnunum son derece az yakıyor. uzun yolda yakmıyor kokluyor, 110 120 130 km hızlara araç hissettirmeden ulaşıyor zorlanmadan. iyiki seatı tercih etmişim süperrr. saygılar...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bu arada istanbul denizli arası benim gittiğim yoldan 523 km dir b.i. merak eden olur belki...

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  2. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Hayırlı olsun. Allah pişman etmesin :)

3. seat_leon

seat_leon SCW Üyesi

850
    262
    63
    hesapta bir yanlışlık yok değilmi 44 tl ile 301km.. toplamda 99 tl ile 523km mi gittiniz?

4. egeyıldızı

egeyıldızı SCW Üyesi

80
    28
    18
    evet yanlışlık yok hocam.... kütahyaya kadar yol durumu çok iyi ordan sonra ben ana yolu değilde ara yolları kullanıyorum çok dik yokuşlar var birde kamyoncu yolları hep tek şerit fazla hız yapamıyorum o yüzden giderken biraz tırmanıyorum.

5. egeyıldızı

egeyıldızı SCW Üyesi

80
    28
    18
    yani ilk 301 km de 44 tl yakmışken geriye kalan 222 km biraz zorlu yolda 55 tl yaktım araçta 3 kişiydik başka yük falan yoktu giderken. ama güzel bir yolculuk yaptık. kurban bayramında hedef sinop. nasip bakalım saygılar

6. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    İyiymiş.... Bir kaç hafta önce ben de gittim Kütahya'ya.... Gidiş 80 civarıydı benim... Otobanda 120 sabit sonrasında da 110 sabit gittim hep.. Hem de sabahın erken saatleriydi.. Gaza frene hiç dokunmadım... Çok iyi sizin değerleriniz...

7. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    değerler çok iyi yalnız LPG yi hesaplarken doldurup yapılan yola bölmek çok doğru olmuyor. çünkü LPG de her pompanın basıncı farklı oluyor. depoyu tam doldurup sonrasında bitene kadar yapılan km ye bölmek kesin sonuçtur.

8. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    Değerler normal aslında tek dez avantajı bakkala bile arabayla gidiyor insan:)

9. argent

argent SCW Üyesi

446
    247
    43
    bende geçen hafta 1.4 tdi ibiza ile toplam 400 tl mazotla ortalama 100-120 km hız ile 1500 km yol yaptım araçta 3 kişi,bagaj dolu ve klima açık şekilde

10. egeyıldızı

egeyıldızı SCW Üyesi

80
    28
    18
    en doğru sonuç redline nin dediği gibi tam doldurup bitene kadar sürmek.

Sayfayı Paylaş