Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu yıkama makınası ve setı nasıl acaba

Bende bunun karcher marka olan 110 bar olanından var. Amatör kullanım için gayet güzel ama cok fazla beklenti icine de girmeyin. Çünkü yikamacilardaki daha yüksek basıncli. Bu bir yonden iyi diğer yonden kötü. İyi tarafı sürekli araç yıkayan biri olarak; asırı basıncli su çamur ve pislikle arabayı cok güze çizebiliyor. Fakat bu amatör kullanım olanlarla bu durum biraz daha az oluyor. Haliyle basınç azaldığı için de kır çıkarma da biraz sıkıntı olabiliyor. Bu bölgelere elle girişmek zorunda kalıyorsunuz. Bu da eksi yönü.
Ben 1 yıl önce aldım. Keyifli bir sekilde yıkayıp parasını coktan amorti ettim. Köpük aparati ile kullanımı cok keyif veriyor. Karcher markasına da bakmanı tavsiye ederim. Alman malı.

Bende bunun karcher marka olan 110 bar olanından var. Amatör kullanım için gayet güzel ama cok fazla beklenti icine de girmeyin. Çünkü yikamacilardaki daha yüksek basıncli. Bu bir yonden iyi diğer yonden kötü. İyi tarafı sürekli araç yıkayan biri olarak; asırı basıncli su çamur ve pislikle arabayı cok güze çizebiliyor. Fakat bu amatör kullanım olanlarla bu durum biraz daha az oluyor. Haliyle basınç azaldığı için de kır çıkarma da biraz sıkıntı olabiliyor. Bu bölgelere elle girişmek zorunda kalıyorsunuz. Bu da eksi yönü.
Ben 1 yıl önce aldım. Keyifli bir sekilde yıkayıp parasını coktan amorti ettim. Köpük pastası ile kullanımı cok keyif veriyor. Karcher markasına da bakmanı tavsiye ederim. Alman malı.

aynı bende ki işte :)

Ben Karcher K 2.20 M aldım 1 kez kullanmak nasip oldu; elektrik bağlantısı dolayısı ile kullanamıyorum apartmanda. Arzu edersen satabilirim. Köpükte atıyor, kovadan da su çekme özelliği var.

Geri
Üst Alt