Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu WRX sizce nasıl? Alınır mı?

bence alınabılır temız ıse amakmsı dusuk olanı tercıh etmek lazım bıde modıfıye olmasın bence:D

ayıpsın can. senin her türlü tavsiyene açığım ben. ama şu anki aracım son 2 kapılı arabam olacak. özellikle 4 kapı olsun istiyorum. s3 alacağıma zaten eski kasa cupra r alırım. 4 kapı hem o.
Cupra asıgı oldugum ıcın bende aynısını dıyorum genelde ama S3 bambaskadır abı.Hanı 4 ceker ıstıyorum dersen krallar gıbı Haldex var,kalıte dersen audı kalıtesi,Bose muzık sıstemı,pıano black konsol en orjınalınden,elektrıklı derı recaro koltuklar vs.. bazı ozellıklerı ve yıne dedıgım gıbı audı kalıtesı cıdden 2001 model arabaya hala baktırabılyo

Cupra asıgı oldugum ıcın bende aynısını dıyorum genelde ama S3 bambaskadır abı.Hanı 4 ceker ıstıyorum dersen krallar gıbı Haldex var,kalıte dersen audı kalıtesi,Bose muzık sıstemı,pıano black konsol en orjınalınden,elektrıklı derı recaro koltuklar vs.. bazı ozellıklerı ve yıne dedıgım gıbı audı kalıtesı cıdden 2001 model arabaya hala baktırabılyo

valla ne yalan söyliyim cupra r tipi daha hoşuma gidiyo yemişim audiyi. hem aynı paraya 2004 model cupra alabiliyosun. eski s3 hoşuma gitmiyor. hem dediğim gibi 4 kapı lazım bana. audinin tek artısı quattro olması. o da aslında çok önemli ama başka bişeyi yok bence.

valla ne yalan söyliyim cupra r tipi daha hoşuma gidiyo yemişim audiyi. hem aynı paraya 2004 model cupra alabiliyosun. eski s3 hoşuma gitmiyor. hem dediğim gibi 4 kapı lazım bana. audinin tek artısı quattro olması. o da aslında çok önemli ama başka bişeyi yok bence.

Hanı aynı paraya ne alınır dersen zaten kesınlıkle cupra derım ama ıllakı 4 ceker olsun dersen wrx alcagıma S3 alırım abı ama b yandan 4 kapı olmasını da ıstıyosun o zaman yıne subaruya cıkıyo kapılar yada Evo :)

cuneyt o senın paylastıgın arac benım 6aydır favorılerımde falan o arac baya koyuldu cıkarıldı ılandan nedır aracın sorunu var mı bılıyormusun ? en son baya ındırdı 40lıradan ... cok usendım bakmayı dusunuyordum bır ara

Hanı aynı paraya ne alınır dersen zaten kesınlıkle cupra derım ama ıllakı 4 ceker olsun dersen wrx alcagıma S3 alırım abı ama b yandan 4 kapı olmasını da ıstıyosun o zaman yıne subaruya cıkıyo kapılar yada Evo :)

evo biraz zor can. parçaları falan hem daha zor bulunuyor imprezaya göre hemde daha pahalı. hemde daha çok yakıyormuş wrx den. o yüzden bana en mantıklısı WRX gibi. yakında alacam inşallah.

Mehmet hocam tdı motordan sonra bunların yakıtları sana çok yüksek gelecek. Sanırım şu anda wrx kmye 0.500-600 yakıyordur.

hepsi birbirinden güzel araçlar cüneytin önerdiği araç en mantıklısı gibi ama kurtbilin aracıda yabana atmamak lazım

tamam cüneyt bekliyorum

---------- Post added 31-12-2009 at 00:11 ---------- Previous post was 30-12-2009 at 23:29 ----------

yorum yokmu hiç arkadaşlar :D

valla abi gine vazgeçti satmaktan herelde :)
41 den inmeye başlamıştı
bugun arkadaşın yanına gidemedim telden haberleştimde satmaktan vazgeciyo sanırım
bigelişme olursa burdan haberdar ederim

ömercan kazası felan yok aracın onno usta nın yapmış olduğu yazılım ve turbo büyültme var. dedine göre 290 hp miş

Geri
Üst Alt