Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Uyarı Ne Anlama Geliyor? Yardım!!

Km ya da zamana göre yanıyor. Zamanı gelmişse km gelmeksizin yanıyor. Manuel kapatılabiliyor ibizalarda ama leon'u bilenler yazar..

Gidecek gibi paracıklar valla..Google da araştırdımda bulamadım bu kitapçığı nasıl bulabilirim??Böyle uyarı verdiğimi her defasında stres olmak kötü bişey sonuçta :D

stres olmaya gerek yok. o işaret sadece periyodik bakım zamanı geldiğinde yanar. harhangi bir arıza anlamına gelmez. arıza olduğunda motor ikaz ışığı yanar. korkulacak bişey yok. :eek:key:

600 km ya da 163 dakika daha direksiyona oturabilirsin diyor :D

yakın zamanda benimde araçta bu uyarı yanıyordu, bi kaç soruşturmadan sonra servis bakım zamanının geldiği anlamı taşıdığını öğrendim:)
özel servise götürdüm ver bakım yapıldı uyarı ortadan kalktı. anlayamadığım bu uyarının kalkması için arabanın yazılımına mı müdehale ediliyor acaba ? eğer öyle ise yetkili servis haricindeki kurumlarca yapıldığı için tehlikeleri varmıdır ?

Geri
Üst Alt