Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu urunler hakkında bılgı

Aracı kendi yıkayabiliyosan bu ürün şuanda piyasadaki en iyi ürün sayılır, kendin yıkamıyosan almanın bi anlamı yok zaten..2. linkteki ürünüde 2 yıkamada bir arabaya uygularsan gayet güzel sonuç alırsın..+ olarak her yıkama sonrasındada Meguiars'ın hızlı cilasını öneririm..Aşağıda fotoğrafta sadece yıkama + nxt var :) Bi kaç yıkama ve Nxt'den sonra daha güzel sonuçlar alırsın..

553798_394787867237866_1690079948_n.jpg

Aracı kendi yıkayabiliyosan bu ürün şuanda piyasadaki en iyi ürün sayılır, kendin yıkamıyosan almanın bi anlamı yok zaten..2. linkteki ürünüde 2 yıkamada bir arabaya uygularsan gayet güzel sonuç alırsın..+ olarak her yıkama sonrasındada Meguiars'ın hızlı cilasını öneririm..Aşağıda fotoğrafta sadece yıkama + nxt var :) Bi kaç yıkama ve Nxt'den sonra daha güzel sonuçlar alırsın..

553798_394787867237866_1690079948_n.jpg

cevabın ıcın tesekkur ederım dostum arabayı kendım yıkıycam arabayla ılgılenmeyı sevıyorum bu arada tum mıkrofıber bezler aynı ısı gorurmu cesıt cesıt fıyatları var kafam karıstıda

Valla hepsi birbirinden değişik oluyo ama şuanda Bauhaus'ta 6 tanesi 8,90 lira ve inceledim gerçektende iş yapar yani..

Mikrofiber bez her fiyata bulabilirsiniz. Ama ben kaliteli olanları tercih ediyorum. Sonax'ın 2 adet 40cm*40cm'lik bezini sanırım 28 TL'ye almıştım Praktiker'den (kırmızı renkli bezler). Oldukça kaliteli, zaten dokununca bile hissettiriyor. Ben bu 2 bezi cila için kullanıyorum. Şimdiye kadar tahminen 15 kez cila yapmışımdır bu bezlerle, henüz yıpranmaya dair hiçbir belirti yok.

Diğer markalar da tercih edilebilir tabi muhtemelen bunun kadar dayanmazlar ama zaten fiyatları da Sonax'tan çok daha ucuz.

Yalnız dikkat araç içi temizlik için satılan ince mikrofiber bezler var, onlar işe yaramaz, arabanın dışı için olduğuna emin olun.

arkadaslar goruslerınız ıcın cok tesekkur ederım

Geri
Üst Alt