Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu ürüne bir göz atar mısınız

Abi madem DVD umrunda değil neden doubledeen düşünüyosun al bitane usb çıkışlı alpine falan bak keyfine :) tak dinle bunun kafası çıksada elde kitap gibi dolaşır küçük bişey değilki :)

abisi ya oraya orjinalinden başka teyp taktığım zaman Tük gibi duruyormuş gibi geliyor...
kafayı sökünce zaten ev dışında yanıma almam hahah..
eee ozaman gerek yok başka teybe ben gideyim şu cadence in usb cart okuyucusundan alayım bi tane onu bağlatayım..
ama o kadar ona para verme dediler..

Abi anladığım kadarı ile 3-5ayda bi yada her sene değiştiriyim niyetinde değilsin alacağın teybi.kısaca şöyle söyliyim bunlarla sakın ha uğraşma,madara olursun başka bişe değil.Yok demişsin abi de bence 2ay daha at kenara bişeler ve yapıcaksan sağlam bişe yap.pioneer eyvallah,kenwoodda eywallah ama alpine'e maddiyat yetiştiği an tereddüt etmeden al arabana koy ömür boyu en temiz ve en güçlü şekilde müzik dinle...
örneğin;http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-araci-alpine-d100-indash-dvd-51315071/detay/

arkadaşlar bugün ürünü inceleme fırsatı buldum...
tek kelime ediyorum...

BERBAT

DANDİK

kimse yanına yaklaşmasın..
:))

Geri
Üst Alt