Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bu ürüne bir göz atar mısınız

Konu, 'Müzik Ve Multimedya Sistemler' kısmında - 48 - tarafından paylaşıldı.

1. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    arkadaşlar bu ürün nasıl diye soracağım biliyorum ki hayır diyeceksiniz..
    bana önereceğiniz ürünler muadilleri 1200 liradan başlıyor..onlara da baktım
    sormak istediğim 500 liraya bu ürün nasıldır ..ama abi arkadaşım kullandı radyosu çekmiyor hemen bozuluyor..cd okumuyor cd seciyor...elinde patlar tarzı cevaplarınız bekliyorum..

onun dışında bende kenwoon almak isterim alpine clarion almak isterim ama dediğim 1200 tl den başlıyor yukarı doğru çıkıyor kafa çıkmalı olanlar..
    kafa çıkmalı olmayanlara bakmıyorum hırsızla uğraşmak istemiyorum sigorta yaptır diyebilirsiniz çalındıkran sonra polisle uğraş sigorta şirketiyle uğraş..parayı al alama. geç al gib sorunlarla uğraşmak için malesef yaşlandım..bakın arabam film bile yok.:) :)
    şimdiden ilginize teşekkür ederim

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...nigi-2go-go-2020-sifir-500-tl-53066683/detay/

2. Nusret

Nusret SCW Üyesi

1.540
    335
    83
    varol abi fiyat ve ürün güzel duruyo.bence alınabilir.iş görür yani

3. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    abi sen alda bakalım nasıl bişe :) yada aramızda kullanan yokmu bu üründen?

4. BurakK

BurakK SCW Üyesi

516
    96
    28
    abi 300 400 daha ver navitech alsana ya ne riske gircen bunu alıpta

5. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    benimki yaklaşık olarak buna benziyodu ama ben arabada sonradan takılan dokunmatik ekranlarda bi pioneer bir kenwood u başarılı buluyorum ben senin yerinde olsam Varol abi güzel bi alpine alırım gerekirse bundan biraz daha fazla para verip onu kullanırım.... necvox ve birçok marka double kullandım en başarılıları gene kenwood ve pioneer diye düşünüorum sonra ucuz etin yahnisi durumu olmasın...

6. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    lan oglum adam sana yukarda ne yazmış ha?? okusana bizde isterik 300-400 daha hatta 1000 daha koymayı amma ve lakin vel hasıl-ı kel am yok:)

7. uquR

uquR SCW Üyesi

1.261
    225
    63
    Görkem harikasın puhahapuhaha

8. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    ben geçen hafta necvox aldım, menuler ve içerik mükemmel ama radyo ve tv performansı için aynı şeyleri söyleyemiyecem. radyo yükselticisi de takıldı araya ama orjinalin tadını hala vermiyor. radyo performansını arttıracak bir yöntemi bilen varsa bende uygulamak isterim.

9. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    bu doubledin i özellikle koymamın sebebi kafasının çıkıyor olması yani arabadan indiğinde sök yanına al hırsız baksın bi mok göremesin .kafası çıkanlar 1200 tl den başlıyor o kadar para vermek istemiyorum..
    bunu da deniyeceğim benim derdim radyo .tv umrumda değil..radyosuna bakacağım çekiyor mu çekmiyor mu..
    navitech ler pionneer alt yapısı kullanıyor yani onlarında radyosu kötü pioneer kullandım radyo berbattı..
    hatta yükseltici bile takmıştım..pioneer'e yok babam yok radyo tırt keyif vermiyor..
    şu an orjinal teyp var..radyo çok iyi mp3 usb yok..eve geliyorum yeni şarkı indiriyorum hayda gene cd bas arabanın içi cd doldu..

bu duble din yani bakınca görüntü güzel
    usb sd var
    kafa çıkıyor
    radyoyu bilmiyoruz
    dvd umurumda değil..
    ama aleti tanıyan yok

10. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    gökhanı gönderek fabrikasına ağam bi baksın neymiiş bu adamlar:)

Sayfayı Paylaş