Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu ürün makyajlı Leon'da Xenon sorununa çözüm olabilir mi yoksa palavra mı?

makyajlılarda öyle ama eskilerden bolca bulursun en azından istanbul da bolca bulursun :)

kapasitor elektrik devrelerinde filtreleme görevi görür, xenonlar balastlı olduğundan filtreleme ile gereksiz parazitlerden kurtulabilinir, dediğim gibi ben daha önce kullandım, halepten philips xenon sipariş ettim geldiğin de kapasitorle taktıracağım...

Philips'e mail mi atsak 06-09 için xenon yapmışsınız 09-11 için de yapın diye =)

Abi siz neyin mücadelesini veriyosunuz hala ben anlamadım:) 2010 tsi leonla 2011 tsi leon arasında fark varmı herhangi bi yerinde?

fark yoksa ben philips photon kullanıyorum 3 aydır hiç bi problem çıkarmadı diyorum hala çıkmazdaymış gibi konuşanlar var:)

5 ay sonra sorun çıkardı diyenler görmüştüm sitede. Philips'in Leon için özel serisi var biliyorsundur. Eğer fabrikası makyajlılarda da kullanabilirsiniz derse zaten ilgiyi görüp üzerinde Leon 06-11 ya da 09-11 yazanlardan üretirler diye düşünüyorum.

Philips Photon serisi ve mtec gold serisi arıza yakmıyo diyebiliyorum....

Philips Photon serisi ve mtec gold serisi arıza yakmıyo diyebiliyorum....
Genel olarak öyle ama;
Şimdilik bir çözüm yolu bulamadık arayış içerisindeyiz. 2 modelin xenon arızası yakmadığı söylendi takan kişi söyledi. Biri mtech gold ve philips xenon kit amaaaaaaaa aması var bu modellerin seri numaraları var onları verecek ona göre deneyeceğiz çünkü ben mtec goldda denedim arıza lambası yakmıştı.

Üstteki parça ne kadar sağlıklı hiç bir fikrim yok ama sanmıyorum işe yarayacağını..

Geri
Üst Alt