Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu ürün makyajlı Leon'da Xenon sorununa çözüm olabilir mi yoksa palavra mı?

Hiç aklıma gelmedi. Sorun halledilmiş olsaydı ondan almayı düşünüyordum ama xenonları.

Ona bi sor istersen. Muhtemelen çözer sorunu :)

Merhaba, bana özel mesaj atmışsın cevap vereyim şimdilik bir çözüm yolu bulamadık arayış içerisindeyiz. 2 modelin xenon arızası yakmadığı söylendi takan kişi söyledi. Biri mtech gold ve philips xenon kit amaaaaaaaa aması var bu modellerin seri numaraları var onları verecek ona göre deneyeceğiz çünkü ben mtec goldda denedim arıza lambası yakmıştı.

Üstteki parça ne kadar sağlıklı hiç bir fikrim yok ama sanmıyorum işe yarayacağını..

ben buna benzer ama daha profesyoner cihazı eski arabam golf te kullanmıştim, xenonla arasına bağlantı kablosu arasına takılıyor, hatta hep alışveriş yaptığım Tuningci makyajlı Leona bununla zenon bağladığını söyledi, hiç bir sorun çıkmamış ondada 25 TL gibi bi fiyatı vardı ve istediğin zenon bağlanıyor

walla ben karşımda tek gelen fanus xenonlu araç görürsem artık uzunları açıyorum, benim görme yeteneğim kısıtlanıyor tek çare bu :)

Mercek işi kolay biraz araştırdım. Mercedes, BMW lardan çıkma bi-xenonlu mercekleri takıyorlar. Tabi orijinal durcak bir şey lazım.

orjinal durması için orjinal mercekli far lazım yoksa çok çakma duruyor

Leon'un çıkma merceğini bulmak imkansız gibi bir şey =)

Geri
Üst Alt