Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Triger Setimi?..

bende cordobaya bakarken gördümde şimdi almayacam diye kurcalamadım hele sen bi alda ortak bakalım ona göre ucuza gelirse bende oradan alırım:)

Triger mi bu? :) Tam set mi ordaki parçalar ne burdaki fiyatlarla karşılaştırıcam :) Ona göre alıcam kargosu falan aynı fiyata gelcekse gerek yok maceraya :)

Triger mi bu? :) Tam set mi ordaki parçalar ne burdaki fiyatlarla karşılaştırıcam :) Ona göre alıcam kargosu falan aynı fiyata gelcekse gerek yok maceraya :)

evet bu gergi makarasıyla rulmanıyla triger seti. parça numarası diğer sitelerdeki triger setleriyle tutuyor. sitede orijinal vw parçası olduğu yazıyor. yalnız gümrükte takılma ihtimali var küçük de olsa. sınır 100 euro diye biliyorum.

Eğer orjinal ve tam set ise çok uygun değilmi fiyatı?..

evet bu gergi makarasıyla rulmanıyla triger seti. parça numarası diğer sitelerdeki triger setleriyle tutuyor. sitede orijinal vw parçası olduğu yazıyor. yalnız gümrükte takılma ihtimali var küçük de olsa. sınır 100 euro diye biliyorum.

nasıl yani aldığımız parçalar 100 euro üzeri ise gelmezmi ki ???:(

evet bu triger seti ama bunun haricindede araç açıldığında ismi şimdi aklıma gelmeyen bir iki parça daha değişebileceği söylenmişti bana ama bu ürün orjinalmi dersen bir şey diyemem ona

Pahalıymış, Ford larda benzer set 120-140 TL arasıdır....

Geri
Üst Alt