• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Bu Triger Setimi?..

Anarchist

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu adresteki ürün hakkında bazı sorularım var anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

http://www.oemvag.es/repair-kit-for-toothed-belt-1620-p-231.html?cPath=22_37_58

Öncelikle bu parçaların isimleri ne?
Sonra bunlar orjinal mi?
Bunun kargosu ne kadar tutar?

Triger değiştiricem artık iyice niyetlendim parçaları en iyi en ucuz nasıl malederim onun peşindeyimde :)

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
bende cordobaya bakarken gördümde şimdi almayacam diye kurcalamadım hele sen bi alda ortak bakalım ona göre ucuza gelirse bende oradan alırım:)

Anarchist

Kayıtlı Üye
Triger mi bu? :) Tam set mi ordaki parçalar ne burdaki fiyatlarla karşılaştırıcam :) Ona göre alıcam kargosu falan aynı fiyata gelcekse gerek yok maceraya :)

byanmaz

Kayıtlı Üye
Triger mi bu? :) Tam set mi ordaki parçalar ne burdaki fiyatlarla karşılaştırıcam :) Ona göre alıcam kargosu falan aynı fiyata gelcekse gerek yok maceraya :)
evet bu gergi makarasıyla rulmanıyla triger seti. parça numarası diğer sitelerdeki triger setleriyle tutuyor. sitede orijinal vw parçası olduğu yazıyor. yalnız gümrükte takılma ihtimali var küçük de olsa. sınır 100 euro diye biliyorum.

Anarchist

Kayıtlı Üye
Eğer orjinal ve tam set ise çok uygun değilmi fiyatı?..

eroldursun

Kayıtlı Üye
evet bu gergi makarasıyla rulmanıyla triger seti. parça numarası diğer sitelerdeki triger setleriyle tutuyor. sitede orijinal vw parçası olduğu yazıyor. yalnız gümrükte takılma ihtimali var küçük de olsa. sınır 100 euro diye biliyorum.
nasıl yani aldığımız parçalar 100 euro üzeri ise gelmezmi ki ???:(

REİS38

Kayıtlı Üye
evet bu triger seti ama bunun haricindede araç açıldığında ismi şimdi aklıma gelmeyen bir iki parça daha değişebileceği söylenmişti bana ama bu ürün orjinalmi dersen bir şey diyemem ona

Üst Alt