Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu toledoyu bilen var nı arkadaşlar???

abi reşitin sahibini bir arkadaşım tanıyor ve bu adam genelde dükkanda tutmuyor arabaları yarın gitmeye çalışırım abi

dou bu aracla ılgılı sıteye bırseyler yazdı.Adanada kı sahıbı sıte uyesı douunun arkası herhalde ve burada yazan fıyattan daha dusuk bır fıyata zamanında arkadası almış.Araç temizse iyi bir pazarlıkla alınabılır.

olabilir abi:) neyse buraya yazayım arabaya daha önceden tüp takılmış ön tampon fiber kmsi 140dan daha fazla imiş. düzen tutmuyor uzak durun diyorlar. dou ile de konustum telefonda o da aynı şeyleri söyledi tanıdıgı bir araba onunda görünce yazar zaten. boya konusuna ise baktırmak lazım

Bu arabayı yanlış hatırlamıyorsam daha önce de başka bir şehirde ilanda görmüştüm, hatta o zamanda forumdan bir arkadaşımız sormuştu sanırım pek tavsiye edilmemişti.. O zaman ilanda kötü görünüyordu, şimdi sanırım galerici cila vs yaptırmış sadece albenisini arttırmış.. Yani olumsuz gibi mehmet kardeşim..

düzen tutmuyosa pek bulaşmamak gerek... fiyat zaten makul değil... leon topsport bakılabilir siyah vardı bitane

aracı osmaniyeden aldık.. 21 bin tlye adanaya geldi. murat isimli bir arkadaşım aldı. para harcadı fakat üstündeki parçalar öyle ahım şahım kaliteli parçalar değil. intercooler mesela adanada bi radyatörcüde yapıldı. egzoz sistemi hakkında bir bilgim yok. arabayı adanada ciddi yürürken görmedim ben. bide sizi ne kadar ilgilendirir bilemem görüş sizindir ama araç tüplüydü :) biz adanaya öyle aldık yani :)

Geri
Üst Alt