Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bu Toledo Alınır mı? Acil!

Konu, 'Arıyorum' kısmında Anarchist tarafından paylaşıldı.

1. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
  2. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    dediği gibiyse neden olasın

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  3. Reis

Reis SCW Üyesi

744
    283
    63
    Araba çok güzel duruyor fakat fiyatı biraz daha indirmeye çalış bence

4. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    arac dırı duruyor beygırını yanlıs ısaretlemıs dıye dusunuyorum toledolar 110 beygırden az degıldır dıye bılıyorum

5. 34LeoN61

34LeoN61 SCW Üyesi

15
    6
    3
    2001 model bir araba bence daha iyisini alabilirsin nakitte sıkıntı var ise biraz daha bekle mk2 kasa bi leon al derim. tabiki bu benim görüşüm ama zevkler ve renkler tartışılmaz. Herşey gönlünüzce olsun...

6. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Model çok düşük... fiyat o modele göre fazla... km.si düşündürücü... kazasız olabilir ama km.si ile mutlaka oynanmıştır... artı olarak o araç signo değil... sonuç olarak alınmaz derim...

7. picassoner

picassoner SCW Üyesi

927
    355
    63
    arac 2001 model yani 1.6 8 valf olan 102 bg gücünde toledo. eğer sıkıntısız ise alınabilir bir araç ama fiyat çok onu da belirtmek lazım. hatta donanım olarakta stella düşük seviye bilgin olsun.

8. LEONSS

LEONSS SCW Üyesi

86
    38
    18
    Toledoda bildiğim kadarınca debraj balata sıkıntısı var.Bence biraz daha ekleyip leon almanızı tavsiye ederim.

9. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63
    İzmit'te binilen bir araba için kilometre gayet normal bence. İstanbul'da bir yere gidip dönmek için en az 30 km yol gide gide her yeri burası gibi zannediyoruz. Fiyatını bilemem ama kozmetiğine de bakılıp alınabilir bence. :)

10. sinceler

sinceler SCW Üyesi

1.049
    304
    83
    Bence biniciye kaçırılmayacak bir araç gibi görünüyor ama fiyatı biraz düşürmek lazım tabi...

Sayfayı Paylaş