Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Toledo Alınır mı? Acil!

Araba çok güzel duruyor fakat fiyatı biraz daha indirmeye çalış bence

arac dırı duruyor beygırını yanlıs ısaretlemıs dıye dusunuyorum toledolar 110 beygırden az degıldır dıye bılıyorum

2001 model bir araba bence daha iyisini alabilirsin nakitte sıkıntı var ise biraz daha bekle mk2 kasa bi leon al derim. tabiki bu benim görüşüm ama zevkler ve renkler tartışılmaz. Herşey gönlünüzce olsun...

Model çok düşük... fiyat o modele göre fazla... km.si düşündürücü... kazasız olabilir ama km.si ile mutlaka oynanmıştır... artı olarak o araç signo değil... sonuç olarak alınmaz derim...

arac 2001 model yani 1.6 8 valf olan 102 bg gücünde toledo. eğer sıkıntısız ise alınabilir bir araç ama fiyat çok onu da belirtmek lazım. hatta donanım olarakta stella düşük seviye bilgin olsun.

Toledoda bildiğim kadarınca debraj balata sıkıntısı var.Bence biraz daha ekleyip leon almanızı tavsiye ederim.

İzmit'te binilen bir araba için kilometre gayet normal bence. İstanbul'da bir yere gidip dönmek için en az 30 km yol gide gide her yeri burası gibi zannediyoruz. Fiyatını bilemem ama kozmetiğine de bakılıp alınabilir bence. :)

Bence biniciye kaçırılmayacak bir araç gibi görünüyor ama fiyatı biraz düşürmek lazım tabi...

Geri
Üst Alt