Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu su nereden geliyor?

LeonGS

Kayıtlı Üye
Beyler acaba hiç torpidonun altındaki ayak koyma bölümünde ıslaklıkla karşılaşan oldu mu? Paspasın altını ne zaman kaldırsam yoğun miktarda su var. Bu su nereden girebilir? Bilgisi olan varsa yazsın lütfen delirtecek bu araba beni. Cam açık kalıyor desem koltuk kapı ıslanır. Klimadan gelme ihtimali nedir? Bir de cam değiştirdim en son ama torpidoda hiç bir ıslaklık yok!! Bıktım temizleyip sıcakla kurutmaktan...

kardeşim kapı fitillerinden kaynaklana bilir birde ön camın ordaki ızgaralar tıkındıysa ordan içeri su sızdıra bilir

kazıma katılıyorum genelde ızgara tıkanınnca verir içeri

yada kazım abinin dediği gibi fitillerden olabilir eski arabamda benimde başıma gelmişti

Polen filtresinden yapabilir tahminim polen filtresini söküp bakın bakalım ıslaklık var mı polen fitresinde

polen filtresi kapağını tam kapatmamışlar

aracınızda su eksiltmesi oluyormu ve cama buhar veriyorsa kalorifer peteğinde sızıntı oalbilir,,,

aracınızda su eksiltmesi oluyormu ve cama buhar veriyorsa kalorifer peteğinde sızıntı oalbilir,,,

+1 ayağımızın olduğu yerde petekler var su sızdırıyordur sadece yağmur yağdıgında oluyorsa serviste bir baktırın peteklerden su sızdırıyor olabilir.

Beyler acaba hiç torpidonun altındaki ayak koyma bölümünde ıslaklıkla karşılaşan oldu mu? Paspasın altını ne zaman kaldırsam yoğun miktarda su var. Bu su nereden girebilir? Bilgisi olan varsa yazsın lütfen delirtecek bu araba beni. Cam açık kalıyor desem koltuk kapı ıslanır. Klimadan gelme ihtimali nedir? Bir de cam değiştirdim en son ama torpidoda hiç bir ıslaklık yok!! Bıktım temizleyip sıcakla kurutmaktan...

Hangi Torpido altı?

Yolcu tarafımı? Sürücü tarafımı?

Çöllü yolcu tarafında yaşıyorum sürücü tarafında sorun yok. Kapı fitillerinde sorun olduğunu sanmıyorum arkadaşlar ama polen ve kalorifer mantıklı geldi. Ayrıca yeni cam değiştirdim bundan kaynaklanma ihtimali nedir? Izgaraların tıkanması ihtimali çok yüksek araba genelde ağaç altında duruyor ve yaprak çok döktü bu sonbaharda o ağaç her sabah yaprak topladım. Yardımınız için teşekkürler.

Geri
Üst Alt