Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bu su nereden geliyor?

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında LeonGS tarafından paylaşıldı.

1. LeonGS

LeonGS SCW Üyesi

64
    8
    8
    Beyler acaba hiç torpidonun altındaki ayak koyma bölümünde ıslaklıkla karşılaşan oldu mu? Paspasın altını ne zaman kaldırsam yoğun miktarda su var. Bu su nereden girebilir? Bilgisi olan varsa yazsın lütfen delirtecek bu araba beni. Cam açık kalıyor desem koltuk kapı ıslanır. Klimadan gelme ihtimali nedir? Bir de cam değiştirdim en son ama torpidoda hiç bir ıslaklık yok!! Bıktım temizleyip sıcakla kurutmaktan...

2. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    kardeşim kapı fitillerinden kaynaklana bilir birde ön camın ordaki ızgaralar tıkındıysa ordan içeri su sızdıra bilir

3. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    kazıma katılıyorum genelde ızgara tıkanınnca verir içeri

4. fatihyksel

fatihyksel SCW Üyesi

1.488
    537
    113
    yada kazım abinin dediği gibi fitillerden olabilir eski arabamda benimde başıma gelmişti

5. msalih

msalih SCW Üyesi

31
    6
    8
    Polen filtresinden yapabilir tahminim polen filtresini söküp bakın bakalım ıslaklık var mı polen fitresinde

6. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    polen filtresi kapağını tam kapatmamışlar

7. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    aracınızda su eksiltmesi oluyormu ve cama buhar veriyorsa kalorifer peteğinde sızıntı oalbilir,,,

8. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    +1 ayağımızın olduğu yerde petekler var su sızdırıyordur sadece yağmur yağdıgında oluyorsa serviste bir baktırın peteklerden su sızdırıyor olabilir.

9. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Hangi Torpido altı?

Yolcu tarafımı? Sürücü tarafımı?

10. LeonGS

LeonGS SCW Üyesi

64
    8
    8
    Çöllü yolcu tarafında yaşıyorum sürücü tarafında sorun yok. Kapı fitillerinde sorun olduğunu sanmıyorum arkadaşlar ama polen ve kalorifer mantıklı geldi. Ayrıca yeni cam değiştirdim bundan kaynaklanma ihtimali nedir? Izgaraların tıkanması ihtimali çok yüksek araba genelde ağaç altında duruyor ve yaprak çok döktü bu sonbaharda o ağaç her sabah yaprak topladım. Yardımınız için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş