Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu sorunu yaşayan varmı

38alee

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bi kaç gündür arabamın gösterge kısmında saatin yanında bir anahtar işareti ve saat işareti çıkıyor. altında da 7 den başlayan ve hergün bi rakam inen bi sayı. bi süre sonra kendiliğinden sönüyor. iş yoğunluğundan baktıramadımda. böyle bi sorun yaşayan varmı acaba bunlar ne anlama geliyor

anahtar bakımla alakalı diye biliorum diğerleri hakkında bilgim yok ama

o rakam bitince serviste olmanız lazım demek yani 7 gün içinde servise gidin gibi bi ibare

benim aracım 90 bine yaklaştı yani bu bakımın yapılması gerektiğini mi hatırlatıyor

evet bakım zamanınız gelmiş dogru servise :)

km olarak daha vaktı bıle olsa 1 seneyı doldurdugun ıcın cıkıyor bakım ısaretı. onu sondurmenın bır yolu var ben oyle yapmıstım stede paylasmıslardı

nasıl söndürdüğünü hatırlıyormusun

servise git yavru.söndürürler.tabi bakımdan sonra.bak birkaç güne araban kendini kilitler hareket ettiremezsin sonra.:eek:key:

Geri
Üst Alt