Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Bu sıstemı nerede yaptırabılırım?

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında ((R))oyal Class tarafından paylaşıldı.

1. ((R))oyal Class

((R))oyal Class SCW Üyesi

212
    31
    28
  2. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    bu sistemi kolay aslında orjinal olmasa bile ledleri alıp sis lambalarının üst bölümüne monte ettirebilirsin..parklara bağlatırsın onlarla birlikte yanar istersen kısalar da bağlarlar..yada sisleri iptal edip onların yerine de bağatabilirsin..orjinalini bulamasan bile kaçuk içi ledler var çeşit çeşir onları bile monte ettirebilirsin..

3. ((R))oyal Class

((R))oyal Class SCW Üyesi

212
    31
    28
    Aga bırazda apachı ısı olur dıye korkuyorum oylede...

4. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    far'ın arasında olur altta bilmiyorum hiç denemedim ben de o yüzden almadım..ama benim almamın sebebi..far arasına konuyor diye idi..
    sis'in üstü için hiç düşünmedim..ama kauçuk ledler çok küçük ve ince onun büyüğünü ve birbirine sık yakın olanını bulmak lazım..o zaman sırıtmaz belki ama denemeden bir şey denmez ben istanbula gelince bir bakacam

5. syam

syam SCW Üyesi

60
    0
    6
    Philips ve hellada var bu sistem philips 230 280 lira hella 200 250euro gibi aracın farları yanmadıgında devrede auto konumuyla ilişkilendiriliyor; far yanınca parlaklıgı azalıyor yanmaya devam ediyor. Ayrıca sahibinden com da 250 liraya yapıyoruz diyen yerler var.

6. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    çok güzel bilgi teşekkürler..
    kolayında ise sahibinden com daki linki biliyorsan yazavilir misin..yada nasıl aramımız gerektiğini yazabilir misin..
    teşekkürler

7. CUPRA

CUPRA FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

0
    12
    0
  8. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    gündüz farı yada led far diye aratınca çıkıyordu