Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu ses nedır ?

axibo

Kayıtlı Üye
arkadaslar arabamda kapılar kılıtlı konumdayken kapıları acınca sonradan takma alarm sıstemlerının cıkardıgı ses gıbı didit sesı cıkarıyor. kılıtlerken falan yok sadece acarken var . kendı alarmının sesı fakat ıyı gelmıyo kulaga her acmamda ötüyor . bı kac kez nasıl oldu bılmıyorm ama sessız actı . varsa bunun ne oldugunu bılen ve nasıl susturabılecegımı bılen yardımcı olursa sevınırım

bende böyle bişiy hiç olmadı arac kaç model bilen biri varsa kesin yardım edicektir umarım susar en yakın zamanda tahmin edebiliyorum ne kadar gıcık bir ses olduğunu:(

bende böyle bişiy hiç olmadı arac kaç model bilen biri varsa kesin yardım edicektir umarım susar en yakın zamanda tahmin edebiliyorum ne kadar gıcık bir ses olduğunu:(
2002 sıgno . valla sımdıye kadar zor dayandm artk olmuyo:)

benim arabadada alarm sistemi mevcut ama Hakan'ında dediği gibi bendede herhangi bir sıkıntı yok. Yani arabayı ilk açtığında bir elektronik aksam sesi ggeliyor ama bu bahsettiğin şey değil sanırım .

benim başıma hiç gelmedi ama sol kapı direğinin altında bir düğme var. ona 1 kere basıp dene bakalım...

bende de kapı açıp kapatırken hiç ses çıkmıyor..sadece dörtlüler yanıp sönüyor..sonradan eklenmiş olmasın sizinkine

bende de kapı açıp kapatırken hiç ses çıkmıyor..sadece dörtlüler yanıp sönüyor..sonradan eklenmiş olmasın sizinkine
orjınal anahtarında varsa orjınal alarmı olur dıye bılıyorm ayrıca oyle dısardan darbeyle devreye girmiyor.ic harekete duyarlı alarmı.

Geri
Üst Alt