bu ses nedır ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

bu ses nedır ?

axibo

Kayıtlı Üye
arkadaslar arabamda kapılar kılıtlı konumdayken kapıları acınca sonradan takma alarm sıstemlerının cıkardıgı ses gıbı didit sesı cıkarıyor. kılıtlerken falan yok sadece acarken var . kendı alarmının sesı fakat ıyı gelmıyo kulaga her acmamda ötüyor . bı kac kez nasıl oldu bılmıyorm ama sessız actı . varsa bunun ne oldugunu bılen ve nasıl susturabılecegımı bılen yardımcı olursa sevınırım

KeChİ

Kayıtlı Üye
bende böyle bişiy hiç olmadı arac kaç model bilen biri varsa kesin yardım edicektir umarım susar en yakın zamanda tahmin edebiliyorum ne kadar gıcık bir ses olduğunu:(

dgkndmrr

Kayıtlı Üye
benim arabadada alarm sistemi mevcut ama Hakan'ında dediği gibi bendede herhangi bir sıkıntı yok. Yani arabayı ilk açtığında bir elektronik aksam sesi ggeliyor ama bu bahsettiğin şey değil sanırım .

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
benim başıma hiç gelmedi ama sol kapı direğinin altında bir düğme var. ona 1 kere basıp dene bakalım...

Ali

Kayıtlı Üye
bende de kapı açıp kapatırken hiç ses çıkmıyor..sadece dörtlüler yanıp sönüyor..sonradan eklenmiş olmasın sizinkine

axibo

Kayıtlı Üye
bende de kapı açıp kapatırken hiç ses çıkmıyor..sadece dörtlüler yanıp sönüyor..sonradan eklenmiş olmasın sizinkine
orjınal anahtarında varsa orjınal alarmı olur dıye bılıyorm ayrıca oyle dısardan darbeyle devreye girmiyor.ic harekete duyarlı alarmı.