Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu ses her arabada var diyen bir servis görevlisi

fast77

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba ,

ön motor bloğundan ilk gaz verirken ve her vites arası sanki birbirine hafif değiyormuş gibi ince metalik bir vızıltı sesi çıkarıyor .. servise götürdüm .. adam ibiza ve leonlarda bu var normal dedi .. sanırım aracın garantisi devam ediyor diye ne sorsam normal cevabı mı alıyorum bilemedim.

Sizlerde de bu ses var mı arkadaşlar ?

Klasik yetkili servis ayağı. Onlardan bu sesin normal olduğunu belirten yazı isteyen.eğer kendilerine güveniyorlarsa verirler ama vermeyecekler tabiki...

servislere göre her ses normal. bende çok takıldım ama usandım.. artık. Allaha şükür bi arıza yok ama

Son zamanlarda moda oldu. O ses normal,bu ses kronik her arabada var v.s v.s...

o yetkili abiler her şeyin en iyisini bilirler zaten

kardeş benimde sol ön taraftan bilhasa bozuk yollarda bir demir parçasının sallanması gibi bir ses geliyor nerdeyse bir parça düşcek gibi sallantı sesi seninki de muhtemelen bu sestir.
ben de servise gittiğimde bir şeyler yaptılar anacak yine başladı ses
zaannımca tümseklerden sert hızlı geçişler sonucu geliyorr

O ses geliyor arkadaşlar için soruyorum araçlarınız DSG mi acaba?

Geri
Üst Alt