Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu seferde ''dizel'' olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akın dızel focus arkadasıma aldık bı kac ay once sunroof ıstıyorsan tıt x paketı alacaksın derı koltuk merceklı farlar vs vs de cabası 1,6 109 beygır dızel motoru gercekten cok atak ve 5 6 lıtre cıvarında ortalama yakıyor aracta 220v elektrık var laptop kullanabılıyorsun yanı bu aracların tek kusuru turbo hortumu yırtıyor arada onun sebebıde devamlı sıkıstırmak bıde ne olursa olsun ön soldan cok ufak ta olsa hasarı olan aracı alma beyın ve kılıt noktadakı elektronık aksam solda dıs tarafta kaportaya cok yakın

---------- Post added at 08:34 ---------- Previous post was at 08:33 ----------

bu arada 2009 uzatılmıs garantılı hıc kazasız 20000 km ıdı galıba yanlıs hatırlamıyorsam hb focus tıtx ı 38 e aldık

benim aklımdan geçen x paketli.şimdilik iki seçeneğim var;
1-) araç güzel görünüyo irtibata geçmedim sadece renkten eksi puan aldı benim için hep arabalarım kırmızı denk geldi bıktım artık kırmızıdan :mad:
http://www.sahibinden.com/28000_de_...etooth_lu-01WQQaXQQ20894050WQQpXQQdisplayitem

2) sahibiyle irbita geçtim otoyu araştırdım temiz çıktı sadece periyodik için servise girmiş,tek düşündüren yanı km.si 1 yıllık araba sanki hiç kontak kapatmamış.. :confused:
http://www.sahibinden.com/son_indirim_39ooo_tl-54WQQaXQQ24337410WQQpXQQdisplayitem

kırmızı olan hos bır araba trabzon olayını bosver bence bızde arabayı trabzondan getırdık cok uzun yol ucagı ydı akcaabat ta koftesıydı osu busuydu 500 1000 fazla malıyet cıkıyor

40 bin lira iyi bir para Akın. Bence biraz bekle sağı solu takip et ve 43-44 bin'e 60-70 bin km'de bmw 120d al.
Bu fiyatlara 5-6 tane satıldı ben baya bir inceledim bir ara gaza gelip.
sanroofda var, hız sabitleyicide. performansı zaten çok tatlı.
Hatta şu anda 40000'e çok tatlı bir kırmızı 120d var sahibinden comda:) 100binde ama:(

kırmızı 1 kasa bmw yi gördüm ama kırmızı renk sinirimi bozmaya başladı arabalarımın yarısı kırmızı denk geldi yeter artık.. 2.0 yada 1.9 düşünmüyorum vergi olayı.. yakıttan yapılan tasarruf vergiden çıkıyo..

kırmızı 1 kasa bmw yi gördüm ama kırmızı renk sinirimi bozmaya başladı arabalarımın yarısı kırmızı denk geldi yeter artık.. 2.0 yada 1.9 düşünmüyorum vergi olayı.. yakıttan yapılan tasarruf vergiden çıkıyo..

2005 model 2.0 ile 2009 model 1.6 nın vergisi hemen hemen aynı abi çok çok 2 katıdır:)

kırmızı olan hos bır araba trabzon olayını bosver bence bızde arabayı trabzondan getırdık cok uzun yol ucagı ydı akcaabat ta koftesıydı osu busuydu 500 1000 fazla malıyet cıkıyor

akçaabat olayı güzelmiş.. :) yol çok uzun gerçekten.hadi anlaştık gittik desen 11-12 saat otobüs yolculuğu..uykusuz dönüşüde cabası..

dizel olarak Focus güzel seçim olur ama bence dizel alma Akın abi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt