Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu seat bizden mi acaba?

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
arkadaşlar plaka 07 HCT 17
bu leon bizden biri mi acaba???
[video]http://haber.mynet.com/insanlik-olmus-664479-yasam/[/video]

Ya nasıl bir vicdan bu korksan bile bir insan iner bakar be kardesim oda can ya ya aynı durum ailenden birine yapılsa ?

dün haberlerde seyrettim kaza kurbanı arkadaşın sağlığı yerindeymiş ama bir insana vurup kaçmak insanlık dışı :eek:key:

Vuran arkadaş bir gün sonrasında yakalanmış (ya da teslim olmuştur) ancak sonrasında serbest bırakılmış.

ALLAH kimsenin başına böyle bir şey vermesin.

Oda güzelmiş yalnız haberi okudumda, eleman şey diyor " Alkollüydüm hiçbirşey hatırlamıyorum. " Herhalde bundan dolayı serbest bırakıldı :D Yaya da sanırım doğru anladıysam sarhoşmuş. Tuhaf ve gerçekten büyük hata, ben kuşa çarptığımda nasıl kötü olduğumu hatırlıyorum be...

Şerefsiz... özrü kabahatinden beter! Ya böyle bir bahane de olamaz da, vurduktan sonra gidip içtiyse peki?

Allah kimseye yaşatmasın kötü bir olay silahla adam öldürmüş kadar oluyorsun üzücü :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

hayatımda ilk defa geçen sene bi canlı ezdim (kedi) gece otoyol gişelerden çıktım 60-70 km ile giderken birden yola fırladı hala unutamam kafasını motorun korumaya çarpmıştı aşağı inip yolun kenarı koydum çoktan ölmüştü bu şerefsiz insana çarpıyo kaçıyor! bugun bana yarın sana kardeş bu dünyada hiçbir canlının kimsede ahı kalmaz insanlık bu olmamalı...:mad:

Allahından bulsun ne diyelim yapılanın tarifi yok ne desek boş Allah kimseye yaşatmasın

Geri
Üst Alt