Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

bu seat bizden mi acaba?

Konu, 'Video' kısmında haluk_dongel tarafından paylaşıldı.

1. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    arkadaşlar plaka 07 HCT 17
    bu leon bizden biri mi acaba???

2. GeniuS

GeniuS SCW Üyesi

793
    297
    63
    Ya nasıl bir vicdan bu korksan bile bir insan iner bakar be kardesim oda can ya ya aynı durum ailenden birine yapılsa ?

3. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    dün haberlerde seyrettim kaza kurbanı arkadaşın sağlığı yerindeymiş ama bir insana vurup kaçmak insanlık dışı :eek:key:

4. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.687
    839
    113
    Vuran arkadaş bir gün sonrasında yakalanmış (ya da teslim olmuştur) ancak sonrasında serbest bırakılmış.

ALLAH kimsenin başına böyle bir şey vermesin.

5. dmRhn

dmRhn SCW Üyesi

600
    209
    43
    Oda güzelmiş yalnız haberi okudumda, eleman şey diyor " Alkollüydüm hiçbirşey hatırlamıyorum. " Herhalde bundan dolayı serbest bırakıldı :D Yaya da sanırım doğru anladıysam sarhoşmuş. Tuhaf ve gerçekten büyük hata, ben kuşa çarptığımda nasıl kötü olduğumu hatırlıyorum be...

Bunu beğendi. leo54 bunu beğendi.
  6. d_darko

d_darko SCW Üyesi

597
    83
    28
    Şerefsiz... özrü kabahatinden beter! Ya böyle bir bahane de olamaz da, vurduktan sonra gidip içtiyse peki?

7. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Allah kimseye yaşatmasın kötü bir olay silahla adam öldürmüş kadar oluyorsun üzücü :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

8. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    hayatımda ilk defa geçen sene bi canlı ezdim (kedi) gece otoyol gişelerden çıktım 60-70 km ile giderken birden yola fırladı hala unutamam kafasını motorun korumaya çarpmıştı aşağı inip yolun kenarı koydum çoktan ölmüştü bu şerefsiz insana çarpıyo kaçıyor! bugun bana yarın sana kardeş bu dünyada hiçbir canlının kimsede ahı kalmaz insanlık bu olmamalı...:mad:

9. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Allahından bulsun ne diyelim yapılanın tarifi yok ne desek boş Allah kimseye yaşatmasın

Sayfayı Paylaş