Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu S5 neden ucuz ?

2 Gün önce bende gördüm ilanı benimde dikkatimi çekti bence büyük bi kazası var ondan ucuz..

belki haciz falan görmüştür araba..
yarı yarıya fiyat ilginç..

adam alıcı fiyatı koydum diyor arayıp sorsanıza yorum yapacağınıza patlaktır falan diye fiyat öyle ucuzda değil 130 bin tl lik araç

adam alıcı fiyatı koydum diyor arayıp sorsanıza yorum yapacağınıza patlaktır falan diye fiyat öyle ucuzda değil 130 bin tl lik araç

abim normalde 130K Euro fiyatı bildiğim kadarıyla..tam 2 katı..

aracın çizgileri boyası tertemiz herhangi birşey yok bence

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:04 ----------

abim normalde 130K Euro fiyatı bildiğim kadarıyla..tam 2 katı..

2. elimi 130 bin euro

abi 3 aydır araba ilanda hiç mi 130 veren çıkmadı bu kelepir arabaya ki turbofsi cı yani bilinen bir araba demekki ;)

---------- Post added at 22:05 ---------- Previous post was at 22:05 ----------

aracın çizgileri boyası tertemiz herhangi birşey yok bence

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:04 ----------

2. elimi 130 bin euro

evet abi muadilleri tl bazında tabi :)

belki S5 görünümlüdür.. :D :D :D

ne s5 görünümlüsü direk s5 araç ama adamın 5. audisiymiş yaparası bol ya aklı yok nediyeyim expertiz raporlu diyor adam daha ne arıyorsunuz hatta şöyle yapalım bana alın patlam matlak ben binerim :D

Geri
Üst Alt