Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu S5 neden ucuz ?

Fake ilan vermek için kim 200 TL verirki ilan anasayfada...

Aslında bu fikirler birazda "Türkiye"de yaşadığımız için oluyo. Her gün ayrı dolandırma, çalıntı, belgede sahtecilik hikayeleri duyduğumuz için insanlar kıllanıyo galiba.
Bi Amerikan buluşmasında tertemiz bi araba görmüştüm. Adam arabasını bunun gibi yarı fiyatına satıyomuş. Sonradan anlattı adam. Meğer araba mimliymiş. Eskiden bi mafya babasının arabasıymış, bi yerde bagajında 4 cesetle bulunmuş araba.. Bu yüzden yarı fiyatına satılıyodu araba :D

Timur iyi söylüyorsunda abi ne gibi bir geri dönüşü olurki onu anlamadım... :/

Timur iyi söylüyorsunda abi ne gibi bir geri dönüşü olurki onu anlamadım... :/

herkes bizim gibi iyi niyetli değil be dou kaporanın üzerine konar,devri gerçekleştirmez ne bileyim herşey olabilir zaten kötü niyetli biriyse bunu kıllanma durumu diye demiyorum tamamen temkinli olma...

İstiyosa taklalı olsun pertten dönme olsun yine binerim...

herkes patlak olsada binerim demiş önce ben dedim ne olursa olsun binerim diye olmuyor ama :D:D

bu arabanın sesi çok güzel..
bi defa okula giderken önümde küçültüp basmıştı süperdi..ses de açıktı ama gayet net duyuldu.. :D :D

Geri
Üst Alt