Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu sıstemı nerede yaptırabılırım?

bu sistemi kolay aslında orjinal olmasa bile ledleri alıp sis lambalarının üst bölümüne monte ettirebilirsin..parklara bağlatırsın onlarla birlikte yanar istersen kısalar da bağlarlar..yada sisleri iptal edip onların yerine de bağatabilirsin..orjinalini bulamasan bile kaçuk içi ledler var çeşit çeşir onları bile monte ettirebilirsin..

bu sistemi kolay aslında orjinal olmasa bile ledleri alıp sis lambalarının üst bölümüne monte ettirebilirsin..parklara bağlatırsın onlarla birlikte yanar istersen kısalar da bağlarlar..yada sisleri iptal edip onların yerine de bağatabilirsin..orjinalini bulamasan bile kaçuk içi ledler var çeşit çeşir onları bile monte ettirebilirsin..
Aga bırazda apachı ısı olur dıye korkuyorum oylede...

Aga bırazda apachı ısı olur dıye korkuyorum oylede...

far'ın arasında olur altta bilmiyorum hiç denemedim ben de o yüzden almadım..ama benim almamın sebebi..far arasına konuyor diye idi..
sis'in üstü için hiç düşünmedim..ama kauçuk ledler çok küçük ve ince onun büyüğünü ve birbirine sık yakın olanını bulmak lazım..o zaman sırıtmaz belki ama denemeden bir şey denmez ben istanbula gelince bir bakacam

Philips ve hellada var bu sistem philips 230 280 lira hella 200 250euro gibi aracın farları yanmadıgında devrede auto konumuyla ilişkilendiriliyor; far yanınca parlaklıgı azalıyor yanmaya devam ediyor. Ayrıca sahibinden com da 250 liraya yapıyoruz diyen yerler var.

Philips ve hellada var bu sistem philips 230 280 lira hella 200 250euro gibi aracın farları yanmadıgında devrede auto konumuyla ilişkilendiriliyor; far yanınca parlaklıgı azalıyor yanmaya devam ediyor. Ayrıca sahibinden com da 250 liraya yapıyoruz diyen yerler var.

çok güzel bilgi teşekkürler..
kolayında ise sahibinden com daki linki biliyorsan yazavilir misin..yada nasıl aramımız gerektiğini yazabilir misin..
teşekkürler

gündüz farı yada led far diye aratınca çıkıyordu

Geri
Üst Alt