Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Rocco'nun Günahı Ne

öyle demeyelim biz çok üslublu kullanıyoruz boş araçlardan korkun onlar apaçilikten biniyor zevkten değil "like this" :D

videodaki yorumlar mm çok çılgın puhahapuhaha

Haha, geçen gördüm ben bu aracı bahçelievlerde yada bakırköy'de. Benzin kapağının pembe olmasına çok laf söyledim. Rocco bu haliyle adını haketmiş :) Pembe pembe :)

ben bu roccoyu uygun olsa alırdım çokda abartı değil, 3-4m2 siyah folyo ile yada yapılanların tabanca ile sökülmesi ile adam gibi oluverir çokda dert değil. Ama 122hp olanını hiç tercih edeceğimi sanmıyorum.

Bi araca nasıl tecavüz edilir sorusunun cevabı bu abi de :D

ya böyle adamların elinden arabaları fabrikanın kendisi alması lazım mındar etmiş yaw :S

ben bu roccoyu uygun olsa alırdım çokda abartı değil, 3-4m2 siyah folyo ile yada yapılanların tabanca ile sökülmesi ile adam gibi oluverir çokda dert değil. Ama 122hp olanını hiç tercih edeceğimi sanmıyorum.

eğer arabaya çok kibar davranıcaksanız 160 hp lik uygundur ancak 160 alıp rolling ti kalkıştı falan yaparsanız supersarjı yersiniz 160 lıkların çoğu servisten çıkmıyor 122 likle 160 lık arasında 160 lıkta supersarj var kısaca kalkıştada turbo devreye giriyo 122 likte sonradan yani son hızdada farketmezki roccoların nefesi yetmiyor 170-180 den sonra

Geri
Üst Alt