Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu renkteki leonu getirtebilirmiyiz?

bu renk canlı canlı bu kadar güzel değildir bence..

turuncusunu uzaktan gördüğümde yanlış anlamayın ama anaa leonu taksi yapmışlar demiştim baya karanlık bi yoldu yaklaşınca anlamıştım taksi olmadığını ilginç bi renk ama leonda kırmızı ve beyazı tek geçerim ama tek olmak istersen kaplatırız o renge ayıpsın serbay :)

alın size turuncu;
dsc00005mc.jpg

dsc00005mc.jpg

dsc00006cg.jpg

---------- Post added at 14:25 ---------- Previous post was at 14:22 ----------

IMG_3015-1.jpg

IMG_3024.jpg

IMG_3014.jpg

---------- Post added at 14:29 ---------- Previous post was at 14:25 ----------

yiğit şimdi sen kesin vurulmuşsundur bu turuncuya..hatta protacta kaplatmayi düşünüp,o işe ayirabilecek paran olup olmadiğini düşünüyosundur şu resimlere bakarak..
söliyim,protacta birebir aynı bu turuncu mevcut:D

bu turuncuyu pek beğenemedim ben biraz daha fosforlu olsa :) bi ara öyle fosforlu turuncu bvi bmw 320 vardı istanbulda denilene göre orjinal siparişti sonradan boyama değildi ilk gördüğümde bakakalmıştım çok farklı gelmişti....

alın size turuncu;
dsc00005mc.jpg

dsc00005mc.jpg

dsc00006cg.jpg

---------- Post added at 14:25 ---------- Previous post was at 14:22 ----------

IMG_3015-1.jpg

IMG_3024.jpg

IMG_3014.jpg

---------- Post added at 14:29 ---------- Previous post was at 14:25 ----------

yiğit şimdi sen kesin vurulmuşsundur bu turuncuya..hatta protacta kaplatmayi düşünüp,o işe ayirabilecek paran olup olmadiğini düşünüyosundur şu resimlere bakarak..
söliyim,protacta birebir aynı bu turuncu mevcut:D

en son m5 kaplamıslardı turuncu ...

bırde bence turuncu baya ıyı gosterıyor leo'u ...

Bildiğin mor işte nesi ayrıcalıklıysa mor oğlan rengidir boşver siyah al:)

turuncuda güzel zaten böyle bir güce sahip aractan aile aracı olmasını beklemeyin cığır acmalı bu araçlar :D

Tolkim doğru tahmin..
ama kaplatcak param yok..

arabaya yapacak 2 şeyim kaldı..
biri jant diğer renk..ilk gelen toplu para folyoya gidicek muhtemelen..

Geri
Üst Alt