Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Protestoya SCW olarak destek verelım mı ?

honda cemdeki buluşmadan yarım saat önce merter migrosta scw olarak buluşalım önerisini ortaya attım ama kimseden ses cıkmadı

Valla ajitasyon olsun diye demiyorum ama sağ dizim iptal şu anda Onur, Can, Furkan falan hepsi yanımda onlarda görüyorlar halimi araba kullanacak halim bile yok ama kopsa bile bacağım geleceğiz biz karı koca

abicim tekrar geçmiş olsun bugun serviste resmen topallayarak yuruyordun bu davranışın ufacık bahane uretenlere ders olur umarım. yarına daha iyi olursun inşallah

Valla ajitasyon olsun diye demiyorum ama sağ dizim iptal şu anda Onur, Can, Furkan falan hepsi yanımda onlarda görüyorlar halimi araba kullanacak halim bile yok ama kopsa bile bacağım geleceğiz biz karı koca

Geçmiş olsun Mert abi. Görünmende fayda var. Küçük şeyler büyük şeylerin habercisi olabiliyor. Allah korusun :(

abicim tekrar geçmiş olsun bugun serviste resmen topallayarak yuruyordun bu davranışın ufacık bahane uretenlere ders olur umarım. yarına daha iyi olursun inşallah

Sağol Can teşekkür ederim. Umarım dediğin gibi olur ... Lakin gördüğüm kadarı ile sitenin rayting i bu başlık açıldığından beri oldukça düşük. Ama Cs aynı hızda devam.

Geçmiş olsun Mert abi. Görünmende fayda var. Küçük şeyler büyük şeylerin habercisi olabiliyor. Allah korusun :(

Alp bende kıkırdak erimesi var. Kıkırdakların arasındaki sıvıyı vücudum yeterince üretmiyor. Bir hapım var onunla destekliyorum ama artık yaş kemale ermeye başladığından o hapta iyi gelmiyor maalesef :(

bugün saat 11:00'da erya'da buluşalım...hep beraber toplanma alanına gidicez.

12 de Cevızlıbag Honda Cem den cıkıs var arkadaslar,Avrupa yakasından gelecek olanlara duyrulur tekrardan,ben 12 den once orda olcam

Ben gelecegimi söylemiştim ama ne yazık ki gelemeyeceğim. Ananemin Baltalimanı hastanesine gitmesi gerekiyomuş, evde de benden baska kimse olmadıgı için iş bana kaldı. (Ayak bileğiyle ilgili)

Orada bulunacak olan bütün arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Geri
Üst Alt