Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Protestoya SCW olarak destek verelım mı ?

bursa ve ankaradakı arkadaslar sızlerde duyarlı olun gercı olacaksınızdır bunda suphem yok...

SCW nın Vatanı ıcın duyarlılıgı bu muymus beyler? 10 kısıyı gecemedık lıstede helal olsun dıyorum herkese,kımseyı kolundan tutup zorla bsey yaptıramayız zaten ama boyle b durumda normal zamanda organızasyonlara olan katılımdan kat ve kat fazlasının olmasını beklerdım acıkcası.Ya ben bu konuyu dıkkat cekıcek sekılde acmadım yada sehıtlerımızın canı pahasına korunan bu ulkede pkk lıların mesrulastırılması kımsenın umrunda degılmıs....

scwnin vatan icin duyarlılığı bumu sadece 10kişimiyiz dersek hata olur bence. ben inanıyorumki herkesin duyarlılığı hat safadadır. ama son anda düşünülen bu organizasyon icin belki müsait olmayan arkadaşlar vardır bir yere sözü olan arkadaşlar vardır. onların dışında zaten pazar hic işi olmayan evde planı olmayanın katılacagına zaten şüphem yok.

scwnin vatan icin duyarlılığı bumu sadece 10kişimiyiz dersek hata olur bence. ben inanıyorumki herkesin duyarlılığı hat safadadır. ama son anda düşünülen bu organizasyon icin belki müsait olmayan arkadaşlar vardır bir yere sözü olan arkadaşlar vardır. onların dışında zaten pazar hic işi olmayan evde planı olmayanın katılacagına zaten şüphem yok.

Mesut yakın arkadasımın yarın dugunu var ve ben bu organızasyondan sonra gıdıcem dugune,bunu organızasyon olarak nıtelendırmektense kendımıze bır gorev olarak gormelıyız,ısın ucunda hastalık,cok zorunlu durumlar olmadıgı surece bu protestoya katılmamak o gun yapılcak baska bseyın yapılmaması da hayatımızdan bsey eksıltmez ama orda 1 kısının daha olması amacımıza ulasmada 1 adım daha ılerıye gıtmek demektır.Neyse ısteyen gelır ısteyen gelmez,herkesın kendı bılcegı sey.

biraz önce arkadasımla konuştum onlarda miniciler olarak gelıceklermiş.onlardan baya katılım olcakmış.

Valla ajitasyon olsun diye demiyorum ama sağ dizim iptal şu anda Onur, Can, Furkan falan hepsi yanımda onlarda görüyorlar halimi araba kullanacak halim bile yok ama kopsa bile bacağım geleceğiz biz karı koca

Valla ajitasyon olsun diye demiyorum ama sağ dizim iptal şu anda Onur, Can, Furkan falan hepsi yanımda onlarda görüyorlar halimi araba kullanacak halim bile yok ama kopsa bile bacağım geleceğiz biz karı koca

herkesin bu mesajı okuyup icindeki mesajı alması gerekir işte. bu arada gecmiş olsun mert abi

Geçmiş olsun abi.

Avrupa yakasından gidecek olanların öncelikle buluşacagı kesinleşen bir yer var mı?

Geri
Üst Alt