Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Protestoya SCW olarak destek verelım mı ?

akşam bunun hakkında konuşalım..

---------- Post added at 14:25 ---------- Previous post was at 14:24 ----------

hatta can sen o forumda bizimde orda olucağımızı bildirirsen iyi olur.bizde akşam organizeyi ayarlarız..

bilalim bu konu için SCW'ye özel bir konu açarmısın

arkadaslar mersınde ne yapılması gerekırse ben varım...ama ıstanbuldakı butun arkadaslarımı solıycem SCW ye uye olmasalar bıle sızlere katılmalarını saglamak ıcın elımden gelenı yapıcam...bu vatan hepımızın ve bızler haınlere karsıda savunmak zorundayız....

Ben uzağım oralara ama scw nin gereken hassasiyeti göstereceğinden eminim Haydi SCW!!!

Verdıgım lınkten takıp edıcek olursanız konuyu cok buyuk katılım olcak arkadaslar,sadece 90-100 motorla orda olcaz dıyenler var,bızımde bu anlamlı zıyarete katılcagımızı ozellıkle belırttım

Verdıgım lınkten takıp edıcek olursanız konuyu cok buyuk katılım olcak arkadaslar,sadece 90-100 motorla orda olcaz dıyenler var,bızımde bu anlamlı zıyarete katılcagımızı ozellıkle belırttım

Bence cok yerınde bı karar can senı bole bı olaya onayak oldugun ıcın tekkardan kutluyorum ve tesekkur ederım

Hepımızın yerıne getrmesı gereken bır gorev gokhan,boyle bseye on ayak olmak benım ıcınde bur gururdur...

verdıgın lınkte okuduguma gore bursa ankara ve eskısehırdede bole konvoylar yapılıcakmıs hanı onlarında detyalarını verısenız oralrdakı arkadaslarda onlara katılırlar dıye dusunuyorum...

Geri
Üst Alt