Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu parca Leon'un direksiyonuna Oturtulabilir mi?

Dosemecıde flan dıreksıyona yuva acılcak yada o parca takıldıktan sonra yuksekte kalmaması ıcın dıreksıyonun kalan kısımları derı kaplancak bu sekılde aynı sevıyeye gelcek parca ıle dıreksıyon kalınlıgı bu da b yontem
O da cok mesakatli is be Can:)

abi yapan olmuştu bunu ama sanırım kornada sıkıntı yaratmıştı biraz, yanlış hatırlamıyorsam korna alttan basmıyordu bu şekilde

arkadaşlar o linkteki direksiyon önceki tip direksiyon dikkat ettiyseniz. arkadaşın arabası ise yeni makyajlı araç. uymama olasılığı yuksek ki benim kanaatim uymaz çunku ikili plastik parçaya denk gelcek ve oturmayacak hatta ustteki yuvarlak yuva bile uymayacaktır.

arkadaşlar o linkteki direksiyon önceki tip direksiyon dikkat ettiyseniz. arkadaşın arabası ise yeni makyajlı araç. uymama olasılığı yuksek ki benim kanaatim uymaz çunku ikili plastik parçaya denk gelcek ve oturmayacak hatta ustteki yuvarlak yuva bile uymayacaktır.

Kaan abinin aracı makyajsız ve bu parça uyar :eek:key:

Compatibilidad
sekmesi altındada yazıyor uyumlu modeller.
Modelo: Tipo y año de fabricación:

Toledo 5P (04-09)

Leon 1P (05->)

Altea 5P (04->)

Ibiza 6L (02-08)

Bende düşündüm bu parçayı daha önce,tabi direk cupra yazıyı takmayacaktım bir kaç işlemden geçirip takacaktım ama bizim direksiyon çift bölümden oluşmuyor sırf bu parça yeter mi muamma.cupranın direksiyonu ortadan ince kanal geçer şekilde ve daha kalın.servis eger bizim direksiyonlardaki o kısımdaki parçayı çıkarabiliyorsa belki.

evet canın dediği gibi yüksekte kalıyor oturtanı görmüştüm hatta sitemize üye kendisi eryada aracı tamamen cupraya çevirmişti

evet bende hatırlıyorum böyle bir şey hatta araç kırmızıydı sanırsam.direksiyonmu degişti yoksa o parçamı tam emin değilim ama çünkü hatırladıgım kadarı ile kırmızı dikişlerde vardı (dikişler sonradan atılmışta olabilir.)

Geri
Üst Alt