Bu parça nedir | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Bu parça nedir

hackman

Kayıtlı Üye
2016-07-31-21-19-54-1.png Arkadaşlar motordaki bu parçanın adı nedir. Ne işe yarar bilen var mı. Gürültülü bir ses çıkarmaya başladı da

Baho61

Kayıtlı Üye
Onun ne oldugunu bende merak ediyorum ama herkes yeni leon kullanıyor bu kasaya pek kimse cevap yaZmıyor :)

Baho61

Kayıtlı Üye
Sarj dinamosu degil . Havayla alakali bise bu hava filtresinden ona boru gidiyor

Baho61

Kayıtlı Üye
Araba benzinli bu motorda turbo yok zaten hantal bir motor.hava akısmetre falan dıye bişeler oluyor ole bir seydir.benim arabaya acık hava filtresi takmıslar onun herseyi iptal ne hava ufluyo ondan gelenler ne de hava cekıyor

Baho61

Kayıtlı Üye
ıkıncıl hava pompasına bağlı orası...
Yani ne oluyor? Benim arabada hepsi iptal acık hava filtresi taktıklari icin.orjinala dondurucem ama acaba diyorum o parcanın hortumları bosta cunku toz falan girmıyor mu iptal ettiler galiba havada cekmıyor hava da uflemıor o parcadaki hortumlar

kirlisakal

Teknik Koordinatör
Yani ne oluyor? Benim arabada hepsi iptal acık hava filtresi taktıklari icin.orjinala dondurucem ama acaba diyorum o parcanın hortumları bosta cunku toz falan girmıyor mu iptal ettiler galiba havada cekmıyor hava da uflemıor o parcadaki hortumlar
diğer adı sekonder hava pompası...İKİNCİL HAVA POMPASI NEDİR? | okumanı tavsıye ederim