Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu parça ne işe yarar. Görevi nedir ?

Micqrop

Kayıtlı Üye
Merhabalar.
Bu kazan ne işe yarar ? Görevi nedir ? Sökülürse alt devirlerde performans kaybı yaşanırmı ? Verdiğiniz bilgiler istikametinde iç rahatlıgı ile söktürüp ortadan çift çıkış verdireceğim

IMG-20141002-WA0007.jpg

merhaba
Bu parça aracın arka susturucusu bunu çıkarırsanız ,orta susturucudan sonra eksoz sesi direk dışarı çıkar ve çok fazla ses yapar.

söktür ortadan çift çıkışta yaptır direk bağlatırsan sesten dolayı polisten ceza yersin susturuculu ortadan çift çıkış verirsende sıkıntı olmaz

söktür ortadan çift çıkışta yaptır direk bağlatırsan sesten dolayı polisten ceza yersin susturuculu ortadan çift çıkış verirsende sıkıntı olmaz
Aynen iğci abicim dediğin gibi bunu söküp yerine ufak bir susturucu ardından ortadan çift çıkış vermek istiyorum. Abart bi ses de istemiyorum sesi aynı kalsa yeter bnm icin

Çoğu egzozcu yapar egzozcun yoksa sasmaz da koc egzoz var ona git isi iyidir benim leonum varken ona yaptırmıştım

Geri
Üst Alt