Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bu özellik açılabilirmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emre hadi canım sende, kapı içinde bi anahtar deliği mutlaka vardır, benim çok kullandığım bi özellik o. Makyajda yok deme şimdi...

Hatta geçenlerde komik bi olay geldi başıma, arka çocuk kilitlerini aktif hale getirmişim, arkada arakadaş inmek için kapı koluna uzanınca camı açtım dışardan açıver çocuk kilidi var dedim. Uğraş uğraş kapı dışardan da açılmıyor, otomatik kilidi açmayı unutmuşum kapı içerden de dışardan da kitli çok gülmüştüm...

Başka markalarda genelde kapı merkezi kilit tuşuna uzun süre basınca bu özellik devreye giriyor. Belki bu şekilde özellik aktif olabilir.

bildiğim kadarı ile vw grubunun kullandığı elektronik sistem bu şekilde değil :)

glfümde yol bilgisayasrından istersem açıp kapatabiliordm. hatta hangi hızda kilityeceğini yada sadece şöför yada yolcu kapılarından birisi yada sadece arka kapılar gibi ayarlanabiliyordu ama namussuz tam boyutlu bilgi ekranı ve convenience modu olmadığı için yapamıorz leonda.

Emre bildiğim kadarı ile var aracında bu özellik . Nasıl yok dedin onu anlamadımç. Servis mi söyledi bunu sana ?

servis söylemedi değil aldığımdan beri kapılar belli hızdan sonra otomatik kilitlenmiyor. bir kaç kez dikkatimi çekti baktım kapılar açık sonra kendim kapatmaya başladım kilidi.

faruk abi genelde kapı kolu içeriden iki kere çekilince kilidin devre dışı kalması gerekir.

Özellik açık değilse çalışmaz elbette Emre. Ayrıca aklınızada olsun araçlarınıza sonradan hiçbir şey yüklenmiyor sadece araçlarınızda olan özellikler içerisinde mevcut bir şey varsa kod laması yapılarak açılınabiliyor o kadar ...

Özellik açık değilse çalışmaz elbette Emre. Ayrıca aklınızada olsun araçlarınıza sonradan hiçbir şey yüklenmiyor sadece araçlarınızda olan özellikler içerisinde mevcut bir şey varsa kod laması yapılarak açılınabiliyor o kadar ...

servise uğrayıp açtırcaz yani abi :)

Yunus "jerky" doğru demiş. 2 dakika aşagı in, aracın içindeki merkezi kilit tuşuna 3sn boyonca basılıtı tut. Üzerindeki sembol yanıp sönünce özellik devreye giriyo.

Benim ibiza'da bu şekilde en azından. Bizimde Golf'te yok bu özellik :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt