Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu otomobil benim hayalimdir diyenler buraya :)

başkanım sen naaaap biliyomusun şöyle bol acılısından bir ada çek sonra ortaya şöyle söğüşüydü ayranıydı falan filan.....

hobaaa bunu varya bir gün alamasam da kiralıycam sırf zevkine binmesine yanıma da SCW nin küçük stickerını alacam yapıştırcam :D

Kardeşim burada kiralamaya dünyanın parasını vermeye gerek yok biz atlayıp Dubai'ye gidelim orada taksiler bile Bugatti, lamborgini, :) havaalanından alalım bir tane tur atar döneriz:)hem gezeriz hem tatil yaparız

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Kardeşim burada kiralamaya dünyanın parasını vermeye gerek yok biz atlayıp Dubai'ye gidelim orada taksiler bile Bugatti, lamborgini, :) havaalanından alalım bir tane tur atar döneriz:)hem gezeriz hem tatil yaparız

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Keşke öyle olsa :) ben kiralıycam kafaya koydum bir günlük bile olsun kullanıcam :D benim kuzenim dubai de çalışıyor... Sorarım ona kirasını falan ne kadarmış.

Evet sevgili SCW gönüllüleri, eminim ki hayal edip ulaşamadığımız bir çok şey var. Bizde bir otomobil tutkunu olarak hayal ettiğimiz araçları burda tanıtıp en az bir fotosunu sitemize ekleyelim ve hayallerimizde ki arabayı birbirimiz ile paylaşalım.

Buyrun benim hayalimde ki araç, üzerine başka hiç bir araç tanımıyorum :D:D siz daha iyisini hayal ediyorsanız konu emrinizde :) cevaplarınızı bekliyoruz ;);)

NISSAN SKYLINE GTR R35 NISMO

2015-nissan-gt-r-nismo-052-1.jpg

2015-nissan-gt-r-nismo-live-reveal-rear-three-quarter.jpg

2015-Nissan-GT-R_Nismo-Photo-09.jpg

Hayaller hayatlar :D
Ulu abi hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin :D

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Geri
Üst Alt