Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu otomobil benim hayalimdir diyenler buraya :)

Lamborghini_Sesto_Elemento_%2816107850781%29.jpg

SESTO ELEMENTO

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Evet sevgili SCW gönüllüleri, eminim ki hayal edip ulaşamadığımız bir çok şey var. Bizde bir otomobil tutkunu olarak hayal ettiğimiz araçları burda tanıtıp en az bir fotosunu sitemize ekleyelim ve hayallerimizde ki arabayı birbirimiz ile paylaşalım.

Buyrun benim hayalimde ki araç, üzerine başka hiç bir araç tanımıyorum :D:D siz daha iyisini hayal ediyorsanız konu emrinizde :) cevaplarınızı bekliyoruz ;);)

NISSAN SKYLINE GTR R35 NISMO

2015-nissan-gt-r-nismo-052-1.jpg

2015-nissan-gt-r-nismo-live-reveal-rear-three-quarter.jpg

2015-Nissan-GT-R_Nismo-Photo-09.jpg

Hayaller hayatlar :D

başkanım sen naaaap biliyomusun şöyle bol acılısından bir ada çek sonra ortaya şöyle söğüşüydü ayranıydı falan filan.....

hobaaa bunu varya bir gün alamasam da kiralıycam sırf zevkine binmesine yanıma da SCW nin küçük stickerını alacam yapıştırcam :D

• Beğen
başkanım sen naaaap biliyomusun şöyle bol acılısından bir ada çek sonra ortaya şöyle söğüşüydü ayranıydı falan filan.....

hobaaa bunu varya bir gün alamasam da kiralıycam sırf zevkine binmesine yanıma da SCW nin küçük stickerını alacam yapıştırcam :D

adana ve söğüs kolay :) varmı kiralık bundan baktım ama görmedim hiç :D

3086c72119623fff850e8b6eeebb9bde.jpg

Hep almayı istediğim ve durumumu düzeltince ilk alacağım araçtır prelude 2.2vti sonra supra ile yarışacak

kurye ile elden teslime verildi

Ben fazla bir şey istemiyorum açıkçası 1972 model Lada Vaz 2103 bulup restore edip orijinal haline getirerek sadece hafta sonları yada canımın çektiği zaman o krom parçalarının boyanın parlayarak ve klasik oluşuyla 1972 yıllarının şarkıları açıp turlamak istiyorum. Allah nasip ederse iş sahibi olduktan sonra bu hayalimi gerçekleştirmeyi düşünüyorum :)

Ben fazla bir şey istemiyorum açıkçası 1972 model Lada Vaz 2103 bulup restore edip orijinal haline getirerek sadece hafta sonları yada canımın çektiği zaman o krom parçalarının boyanın parlayarak ve klasik oluşuyla 1972 yıllarının şarkıları açıp turlamak istiyorum. Allah nasip ederse iş sahibi olduktan sonra bu hayalimi gerçekleştirmeyi düşünüyorum :)

Hayalin gerçekleşir inşallah şeref, artık bir tur atarız :D

Dodge charger.

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 17
  • Beğen
Geri
Üst Alt