Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu otomobil benim hayalimdir diyenler buraya :)

ULU

Kayıtlı Üye
Evet sevgili SCW gönüllüleri, eminim ki hayal edip ulaşamadığımız bir çok şey var. Bizde bir otomobil tutkunu olarak hayal ettiğimiz araçları burda tanıtıp en az bir fotosunu sitemize ekleyelim ve hayallerimizde ki arabayı birbirimiz ile paylaşalım.

Buyrun benim hayalimde ki araç, üzerine başka hiç bir araç tanımıyorum :D:D siz daha iyisini hayal ediyorsanız konu emrinizde :) cevaplarınızı bekliyoruz ;);)

NISSAN SKYLINE GTR R35 NISMO

2015-nissan-gt-r-nismo-052-1.jpg

2015-nissan-gt-r-nismo-live-reveal-rear-three-quarter.jpg

2015-Nissan-GT-R_Nismo-Photo-09.jpg

Hayaller hayatlar :D

afrikada at arabasına biniyor,şükretmek lazım halimize..parçalar euro bazında geldiği için avrupa arabalara biniyoz.arnavutlukta mersedesin haysiyeti kalmamış..anlaman için gezmen lazım :)

abi halimize sonsuz şükü sağlığımız var ama sen at genede şuraya bişiler siftah olsun hadi :D:D:D

@ULU arkadaşım 99 yılında lisede felan izlediğim amerikan filmlerindeki Porsche veya Ferrari gibi arabaları düşünüp arkadaş elbette şimdi bunları alamasakta bir 15 sene sonra alabiliriz diye düşünürdüm ama aradan daha fazla zaman geçti hala nafile arabaların ölüsü de para hala alacak para yok üzgünüm ama benim için gerçekler bunlar...

Geri
Üst Alt