Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu Nazar Değil, Başka Birşey :(

hangi sigorta şirketi her şirkette mini onarım yok

Dubai Group. yok bunda var mini onarım ama ben Auto King'in işçiliğini beğenmiyorum geçen sene de ufak bi vukuatım olmuştu mini onarımdan Auto King'e yaptırdım ama hiç memnun kalmadım :(

pertçi hasanda dün ufak bir kaza yapmış

Dubai Group. yok bunda var mini onarım ama ben Auto King'in işçiliğini beğenmiyorum geçen sene de ufak bi vukuatım olmuştu mini onarımdan Auto King'e yaptırdım ama hiç memnun kalmadım :(

Ben maltepedeki Autokinge yaptırdım gayet memnun kaldım seninki şanssızlık olmuştur

Ben maltepedeki Autokinge yaptırdım gayet memnun kaldım seninki şanssızlık olmuştur

ben geçen sene lokal boyatmıştım yine tamponun köşesini adamlar aracın üzerinde boyamışlar sökmeden tamponu baktım ızgaralarda boya sıçramaları var bunlar ne böyle dedim aa evet boya sıçramış bi daha ki gelişinizda hallederiz dediler bende bi daha gelirim beklersiniz dedim :(

Geri
Üst Alt