Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu nasıl iş? hiçbirşey anlamadım, kafam çok karıştı..

Vw camiasında 2 marka bilinir 1.luk 2.sachs bunlar orjinal araçların üstünde çıkan balatalardır ama aman dikkat diyim Sachs ın söylenene göre piyasada inanılmaz derecede çakması var ve aldığınız set in orjinal olmasına çok dikkat edin....

Daha öncede dediğim ve değiştirmiş birisi olarak ki ben araştırmadan hiçbir ürünü almam.
Sacsh marka kullanılıyor servisten bizzat öğrendim yetmedi araştırdım.

En güzeli başka bir ustaya ama bilen bir ustaya taktırın siz onu.Kaldı ki luk markasıda sacshın yan kuruluşu gibi :)

xx

Bende iyice araştırmadan hiçbirşey almam, servislede görüştüm onlarda sachs veya luk diyor.. Bu debriyaj setini alırkende çok araştırdım Mevlüt sağolsun yardımcı oldu, orijinal sachs aldık..

Bende iyice araştırmadan hiçbirşey almam, servislede görüştüm onlarda sachs veya luk diyor.. Bu debriyaj setini alırkende çok araştırdım Mevlüt sağolsun yardımcı oldu, orijinal sachs aldık..

Pazartesi sabah erkenden gel halledelim abi senin işini uğraşma acemilerle :D

Arkadaşlar aslında ustanın söylediği çok da yanlış değilmiş.. Yani marka olarak yanıldı onu yanlış biliyor ama bu tam olarak senin aracın için değil, bu numaraya göre transporter ve 1.9 tdi araçlar için, senin aracına da takılabilir ama ileride sorun çıkarabilir demişti, yetkili servisde bunu söyledi zaten.. Takılır ama sonradan sorun yaratabilir dedi servis.. Benim araca tam uyanı (numara olarak yine sachs ın) bulduk onu sordum ama Türkiye ye getirmemişler hiç.. Ben yinede ileride ne olur ne olmaz diye içime sinmediği için aldığım ürünü gittim geri verdim.. Erya dan randevu aldım yarın sabah götürüp arabamı bırakacağım akşam alacağım, fiyat olarak da indirim yaptılar yetkili servise göre uygun bir fiyat söylediler.. Servisten sonra da yorumlarımı yazarım, Yardımcı olan herkese teşekkür ederim..

Geri
Üst Alt