Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu nasıl bir zevktir?

Enteresan ve ilginç bi zevk anlayışı varmış fakat zevkler ve renkler tartışılmaz...:)

bu zevk değil zevksizlik hali..
oldum olası bu araçların sahiplerinin ve arkadaşlarının arabaları hakkında dialoglarını merak ederim..

herhalde böyle bişiler oluyodur..

babuş bu ızgara süper oldu dimi ka..he ka ızgara değil de kaşlar senin pederinkilere benziyo..he ka doğru söylüyon..yarın fiberciye gidek de anamın kaşlarına benzetelim peder fark etmeden..onu geç hadi piyasa yapalım arabanın içinde görsünler bizi kim olduğumuzu bilsinler..

:p :p

oldum olası bu araçların sahiplerinin ve arkadaşlarının arabaları hakkında dialoglarını merak ederim..

babuş bu ızgara süper oldu dimi ka..he ka ızgara değil de kaşlar senin pederinkilere benziyo..he ka doğru söylüyon..yarın fiberciye gidek de anamın kaşlarına benzetelim peder fark etmeden..onu geç hadi piyasa yapalım arabanın içinde görsünler bizi kim olduğumuzu bilsinler..

Bence senin verdiğin örnek fazla insancıl oldu:D:D:D:D

mutlu son -e makyajda bi yere kadar olum :D

len muhalefet adam seat ibiza ve toledo demiş yani ikisini bir tutarak yazmış kaldı ki ayırsan bile hiçbir ibizayada uymuyor passatçı:D

ben buna dayanamam yarın satıorum passatı :D,

not: şaka değil fiyatta anlaşırsak alıcısı hazır :)

Geri
Üst Alt