Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu nasıl bir zevktir?

sence ben arabanın yaylarından bakla kestirecekbirisimiyim :) yani alpin hakkı var içine etti eski fiestamın ama sonuçta kuzenim her ne kadar apaçi olsada :( gerçi sattılar arabamı :(

sence ben arabanın yaylarından bakla kestirecekbirisimiyim :) yani alpin hakkı var içine etti eski fiestamın ama sonuçta kuzenim her ne kadar apaçi olsada :( gerçi sattılar arabamı :(

şuna uyuz oluyorum satılan arabaya arabam eski arabam eskiden benimdi gibi laflar gıcık ediyo insanı bir malı satarken vazgeçiceksin....:eek:key: mis gibi leğenin var bin işte :)

Alp sen alsana jantları bak ebatları uygunmuş puhaha

aman allahım o araba ne öyle ön tarafı herhalde easyblade topshoptan almış adam. julyen ve söğüş doğramalarda ideal ve eşit boyutlar :D

adam ibiza toledo için yazmış hangi ibiza ve toledo 5*112? :=)

Geri
Üst Alt