Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bu nasıl bir ilandır!

bence bu adamı böle kandırmışlar almış bu arabayı,o da başkasını arıyor kandıracak..

koskoca subaru impreza - mercedes kompresor kiti 10bg mi verir yanlış yazmış en az 100 bg dir o

Aklıma 1.6 Astra için konuştuğum tuningci geldi.

-Aslında buna iyi bir hava filtresi alıcan. Güzel de bi boru. İçine de türbin koyucan.

-Türbin?

-Türbin türbin. Hani var ya pervane, içinde dönüyor.

-?????

-Kafadan 15 beygir verir yarım turbo yani.

-???!!

canım sıkıldı arkadasa soyle bır mesaj attım

kardeşim biz seatclub uyelerıyız sıtemızde senın araban konu oldu ve eger bu soyledıgın fıyatlarsa gercekten bırılerı senı cok fena kazıklamıs bu fıyatlar hayal urunu

gelen cevap ılandan da guzel

izde daha ıyısı var mı hepsinin faturası var oyle bos konusmakla olmuyo bu ısler

bırısı arkadasımızın fıber tamponlu arabasının en ıyısı oldugunu soylerek cok kotu kandırmıs

canım sıkıldı arkadasa soyle bır mesaj attım

kardeşim biz seatclub uyelerıyız sıtemızde senın araban konu oldu ve eger bu soyledıgın fıyatlarsa gercekten bırılerı senı cok fena kazıklamıs bu fıyatlar hayal urunu

gelen cevap ılandan da guzel

izde daha ıyısı var mı hepsinin faturası var oyle bos konusmakla olmuyo bu ısler

bırısı arkadasımızın fıber tamponlu arabasının en ıyısı oldugunu soylerek cok kotu kandırmıs

Daha iyisi var mı derken, gelsin benim araca baksın o zaman derim ben. :D

neden bu kdr takıldınız bu ilana anlamadım:confused:

neden bu kdr takıldınız bu ilana anlamadım:confused:

adamın o parçalara o kadar para vermesine dayanamadım, kazıklanmış ve çok üzüldüm. bu nedenlerden biri. Nedenlerden Diğeri ise başkalarını aptal yerine koyan ve kişileri aldatmaya yönelik bir ilan koymasından dolayı.

adamın o parçalara o kadar para vermesine dayanamadım, kazıklanmış ve çok üzüldüm. bu nedenlerden biri. Nedenlerden Diğeri ise başkalarını aptal yerine koyan ve kişileri aldatmaya yönelik bir ilan koymasından dolayı.
boşver kral o kdr üzülme millete ya,2bine de alsak kazıklanmış oluyoruz sonuçta,500tl tutmayan plastik bunlar.adam arabasını ballandırmış sadece,hani bel altı boyalı yazmayıpda 8 parça boya var yazanlar gibi yapmamış:) bilen adam gitmez ztn bu arabaya,bilmeyende bir bilenle gitsin alırsa alsın almazsa almasın.ne gerek bu kdr takılmaya diyorum yinede....

boşver kral o kdr üzülme millete ya,2bine de alsak kazıklanmış oluyoruz sonuçta,500tl tutmayan plastik bunlar.adam arabasını ballandırmış sadece,hani bel altı boyalı yazmayıpda 8 parça boya var yazanlar gibi yapmamış:) bilen adam gitmez ztn bu arabaya,bilmeyende bir bilenle gitsin alırsa alsın almazsa almasın.ne gerek bu kdr takılmaya diyorum yinede....

Görünce dayanamadım, bir de sizde daha iyisi var mı demesi gerçekten özgüven meselesi sanırım :D çevresindeki herkes gördüğüm en güzel leon, daha iyisi yok filan demiş sanırım. Yada hiç leon görmemiş çevresinde :)

Geri
Üst Alt